Barbora LUSTIGOVÁ

Barbora LUSTIGOVÁ

Datum narození: 7. 1. 2003
Týmy: TT Moravský Krumlov B, TT Moravský Krumlov C, TT Moravský Krumlov D, U19
ELO: 0705
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 16059.
Pořadí v kraji: 2114. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 28. v Znojmo

Nejvyšší dosažené ELO: 743, 28.9.2019
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Jana Kopřivová (Elo: 844, 7.12.2019)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
27.03.2022 Natálie Dohnálková (SKST Hodonín C) KP družstev juniorky 0:3
27.03.2022 Marta Orlová (SKST Hodonín C) KP družstev juniorky 0:3
27.03.2022 Eliška Novotná (SKST Hodonín B) KP družstev juniorky 0:3
27.03.2022 Simona Holubová (SKST Hodonín B) KP družstev juniorky 0:3
27.03.2022 Lea Pilitowská (KST Blansko B) KP družstev juniorky 0:3
27.03.2022 Anna Svobodová (KST Blansko B) KP družstev juniorky 0:3
26.02.2022 Barbora Březinová (SK Svinov) 1.liga žen sk.B 0:3
26.02.2022 Lenka Glücková (SK Svinov) 1.liga žen sk.B 0:3
26.02.2022 Jana Hranická (SK Svinov) 1.liga žen sk.B 0:3
26.02.2022 Magdaléna Ščibraniová (SKST Havířov B) 1.liga žen sk.B 0:3
26.02.2022 Lucie Masopustová (SKST Havířov B) 1.liga žen sk.B 0:3
26.02.2022 Lucie Juchelková (SKST Havířov B) 1.liga žen sk.B 0:3
30.01.2022 Eliška Novotná (SKST PLUS Hodonín D) 2.liga žen sk.C 0:3
30.01.2022 Simona Holubová (SKST PLUS Hodonín D) 2.liga žen sk.C 0:3
30.01.2022 Natálie Dohnálková (SKST PLUS Hodonín D) 2.liga žen sk.C 0:3
11.12.2021 Marie Brázdová (TTC MS Brno C) Divize ženy 0:3
11.12.2021 Marta Hubáčková (TTC MS Brno C) Divize ženy 1:3
11.12.2021 Lucie Palbuchtová (TTC MS Brno C) Divize ženy 1:3
27.11.2021 Adélka Machová (STP Mikulov) Divize ženy 3:1
27.11.2021 Sandra Kalousová (STP Mikulov) Divize ženy 0:3
27.11.2021 Iveta Damborská (STP Mikulov) Divize ženy 1:3
13.11.2021 Marta Orlová (SKST PLUS Hodonín E) Divize ženy 0:3
13.11.2021 Pavla Baldrianová (SKST PLUS Hodonín E) Divize ženy 0:3
13.11.2021 Denisa Herzánová (SKST PLUS Hodonín E) Divize ženy 1:3
13.11.2021 Barbora Luhanová (MSK Břeclav C Blackstone) Divize ženy 3:0
13.11.2021 Jana Struhárová (MSK Břeclav C Blackstone) Divize ženy 2:3
31.10.2021 Žofie Grundová (KST DRAGON VYŠKOV) Divize ženy 3:1
31.10.2021 Amélie Sedláčková (KST DRAGON VYŠKOV) Divize ženy 1:3
31.10.2021 Kristýna Začalová (KST DRAGON VYŠKOV) Divize ženy 2:3
16.10.2021 Marie Brázdová (TTC MS Brno C) Divize ženy 0:3
16.10.2021 Marta Hubáčková (TTC MS Brno C) Divize ženy 0:3
16.10.2021 Lucie Palbuchtová (TTC MS Brno C) Divize ženy 0:3
16.10.2021 Jana Rotreklová (TJ Sokol Brno I) Divize ženy 3:0
16.10.2021 Lucie Oleksíková (TJ Sokol Brno I) Divize ženy 3:0

Další hráči týmu TT Moravský Krumlov B

Další hráči týmu TT Moravský Krumlov C

Darya VASILENKA (ELO )

2LŽC 0:0, 1LŽB 0:0

Marcela ŠKŮRKOVÁ (ELO 0767)

2LŽC 0:0, DIVZ 7:21, OP 3. 0:0

Pavla SLANÁ (ELO 0425)

1LŽB 0:0, 2LŽC 0:0, DIVZ 2:22

Petra SKRUTKOVÁ (ELO 1102)

2LŽC 8:28, DIVZ 0:0, 1LŽB 0:0

Další hráči týmu TT Moravský Krumlov D

Marcela ŠKŮRKOVÁ (ELO 0767)

2LŽC 0:0, DIVZ 7:21, OP 3. 0:0

Pavla SLANÁ (ELO 0425)

1LŽB 0:0, 2LŽC 0:0, DIVZ 2:22

Petra SKRUTKOVÁ (ELO 1102)

2LŽC 8:28, DIVZ 0:0, 1LŽB 0:0

Další hráči týmu U19

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer