Petra SKRUTKOVÁ

Petra SKRUTKOVÁ

Datum narození: 20. 5. 1997
Týmy: TT Moravský Krumlov C, TT Moravský Krumlov D, TT Moravský Krumlov B
ELO: 1102
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 12346.
Pořadí v kraji: 1560. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 283. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1104, 20.3.2022
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Libor Malík (Elo: 1312, 31.10.2021)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
20.03.2022 Milan Gruška (Mokrá „D“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
20.03.2022 Pavel Gruška (Mokrá „D“) Okresní přebor 4. třídy 3:2
20.03.2022 Libor Blažek (Mokrá „D“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
20.03.2022 Zdeněk Rotrekl (Mokrá „D“) Okresní přebor 4. třídy 3:2
13.03.2022 Pavel Hodec (Hrušovany „B“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
13.03.2022 Jan Havlík (Hrušovany „B“) Okresní přebor 4. třídy 2:3
13.03.2022 Aleš Karban (Hrušovany „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:2
13.03.2022 Zdeněk Kijac (Hrušovany „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:2
12.03.2022 Kateřina Ďuláková (SK Přerov) 2.liga žen sk.C 1:3
12.03.2022 Veronika Mazalová (SK Přerov) 2.liga žen sk.C 0:3
12.03.2022 Tereza Prázdná (SK Přerov) 2.liga žen sk.C 1:3
12.03.2022 Helena Hrabcová (KST Hluk B) 2.liga žen sk.C 0:3
12.03.2022 Aneta Ježková (KST Hluk B) 2.liga žen sk.C 2:3
12.03.2022 Dana Popeláková (KST Hluk B) 2.liga žen sk.C 3:1
06.03.2022 Jozef Toldy (M.Knínice „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:0
06.03.2022 Zdeněk Špaček (M.Knínice „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:0
06.03.2022 Petra Adamíková (M.Knínice „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:0
06.03.2022 Marek Kahle (M.Knínice „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
27.02.2022 Igor Ševčenko (Prace „C“) Okresní přebor 4. třídy 2:3
27.02.2022 Ivan Gajdoštín (Prace „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:0
27.02.2022 Vojtěch Zukal (Prace „C“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
26.02.2022 Linda Ratajská (MSK Břeclav B) 2.liga žen sk.C 3:1
26.02.2022 Nicol Jungová (MSK Břeclav B) 2.liga žen sk.C 3:1
26.02.2022 Karolína Novohradská (KST Blansko B) 2.liga žen sk.C 0:3
26.02.2022 Lea Pilitowská (KST Blansko B) 2.liga žen sk.C 1:3
26.02.2022 Anna Svobodová (KST Blansko B) 2.liga žen sk.C 0:3
19.02.2022 Lucie Daňková (Tvarožná „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
19.02.2022 Miroslav Hylmar (Tvarožná „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:2
19.02.2022 Tomáš Forman (Tvarožná „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:2
19.02.2022 Václav Malý (Tvarožná „C“) Okresní přebor 4. třídy 1:3
06.02.2022 Ondřej Chumela (Nosislav „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
06.02.2022 Petra Ondrušíková (Nosislav „B“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
06.02.2022 Libor Pilát (Nosislav „B“) Okresní přebor 4. třídy 2:3
06.02.2022 Alois Broskva (Nosislav „B“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
05.02.2022 Petr Hloušek (Březina) Okresní přebor 4. třídy 1:3
05.02.2022 Jan Walsberger (Březina) Okresní přebor 4. třídy 0:3
05.02.2022 Tomáš Medla (Březina) Okresní přebor 4. třídy 0:3
05.02.2022 Marek Kousalík (Březina) Okresní přebor 4. třídy 0:3
23.01.2022 Daniel Dedek (Ivančice „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
23.01.2022 Jiří Schlosser (Ivančice „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:2
23.01.2022 Karel Absolín st. (Ivančice „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
23.01.2022 Tomáš Ondráček (Ivančice „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
16.01.2022 Matěj Kubiš (Ostopovice „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:2
16.01.2022 Petr Kubiš (Ostopovice „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
16.01.2022 Pavel Ruber (Ostopovice „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
16.01.2022 Vladislav Chvátal (Ostopovice „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:0
15.01.2022 Monika Sobotíková (TTC MS Brno B) 2.liga žen sk.C 1:3
15.01.2022 Tereza Hrdličková (TTC MS Brno B) 2.liga žen sk.C 0:3
15.01.2022 Tereza Lošťáková (HB Ostrov H.Brod B) 2.liga žen sk.C 0:3
15.01.2022 Michaela Rohová (HB Ostrov H.Brod B) 2.liga žen sk.C 0:3
15.01.2022 Klára Peštálová (HB Ostrov H.Brod B) 2.liga žen sk.C 0:3
09.01.2022 Martin Mrázek (Říčany „B“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
09.01.2022 Jaroslav Španihel (Říčany „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
09.01.2022 Václav Nivnický (Říčany „B“) Okresní přebor 4. třídy 1:3
09.01.2022 Stanislav Bernard (Říčany „B“) Okresní přebor 4. třídy 2:3
05.12.2021 Pavel Hodec (Hrušovany „B“) Okresní přebor 4. třídy 1:3
05.12.2021 Aleš Karban (Hrušovany „B“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
05.12.2021 Zdeněk Kijac (Hrušovany „B“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
27.11.2021 Veronika Mazalová (SK Přerov) 2.liga žen sk.C 0:3
27.11.2021 Kateřina Ďuláková (SK Přerov) 2.liga žen sk.C 0:3
27.11.2021 Tereza Prázdná (SK Přerov) 2.liga žen sk.C 3:0
27.11.2021 Kristýna Konečná (KST Hluk B) 2.liga žen sk.C 3:0
27.11.2021 Lucie Obdržálková (KST Hluk B) 2.liga žen sk.C 0:3
27.11.2021 Aneta Ježková (KST Hluk B) 2.liga žen sk.C 3:2
18.11.2021 Vojtěch Zukal (Prace „C“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
18.11.2021 Martin Urbanec (Prace „C“) Okresní přebor 4. třídy 1:3
18.11.2021 Tomáš Gajdoštín (Prace „C“) Okresní přebor 4. třídy 2:3
18.11.2021 Igor Ševčenko (Prace „C“) Okresní přebor 4. třídy 2:3
14.11.2021 Miroslav Hylmar (Tvarožná „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
14.11.2021 Tomáš Forman (Tvarožná „C“) Okresní přebor 4. třídy 1:3
14.11.2021 Lucie Daňková (Tvarožná „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
14.11.2021 Václav Malý (Tvarožná „C“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
13.11.2021 Lucie Masopustová (MSK Břeclav B) 2.liga žen sk.C 0:3
13.11.2021 Daniela Klepáčová (MSK Břeclav B) 2.liga žen sk.C 2:3
13.11.2021 Karolína Novohradská (KST Blansko B) 2.liga žen sk.C 0:3
13.11.2021 Lea Pilitowská (KST Blansko B) 2.liga žen sk.C 0:3
13.11.2021 Michaela Habáňová (KST Blansko B) 2.liga žen sk.C 3:0
31.10.2021 Pavel Hrabec (Lomnička „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:2
31.10.2021 Libor Malík (Lomnička „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
31.10.2021 Jan Horna (Lomnička „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:0
31.10.2021 Jaromír Sova (Lomnička „B“) Okresní přebor 4. třídy 2:3
30.10.2021 Bára Straková (TJ Sokol Děhylov) 2.liga žen sk.C 0:3
30.10.2021 Klára Havrlantová (TJ Sokol Děhylov) 2.liga žen sk.C 0:3
30.10.2021 Markéta Synková (TJ Sokol Děhylov) 2.liga žen sk.C 0:3
30.10.2021 Gábina Bezděková (TJ Sokol Vsetín) 2.liga žen sk.C 1:3
30.10.2021 Kristýna Bezděková (TJ Sokol Vsetín) 2.liga žen sk.C 2:3
30.10.2021 Magdaléna Krčmářová (TJ Sokol Vsetín) 2.liga žen sk.C 3:2
23.10.2021 Jindřich Kříž (Nosislav „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
23.10.2021 Ondřej Chumela (Nosislav „B“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
23.10.2021 Libor Pilát (Nosislav „B“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
23.10.2021 Peter Ondrášek (Nosislav „B“) Okresní přebor 4. třídy 3:0
23.10.2021 Simona Holubová (SKST PLUS Hodonín D) 2.liga žen sk.C 1:3
23.10.2021 Natálie Dohnálková (SKST PLUS Hodonín D) 2.liga žen sk.C 0:3
23.10.2021 Lucie Látalová (SKST PLUS Hodonín D) 2.liga žen sk.C 2:3
17.10.2021 Tomáš Medla (Březina) Okresní přebor 4. třídy 3:0
17.10.2021 Jan Walsberger (Březina) Okresní přebor 4. třídy 3:1
17.10.2021 Petr Hloušek (Březina) Okresní přebor 4. třídy 3:0
17.10.2021 Marek Kousalík (Březina) Okresní přebor 4. třídy 3:1
16.10.2021 Milan Gruška (Mokrá „D“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
16.10.2021 Pavel Gruška (Mokrá „D“) Okresní přebor 4. třídy 2:3
16.10.2021 Michal Kubičík (Mokrá „D“) Okresní přebor 4. třídy 0:3
16.10.2021 Zdeněk Rotrekl (Mokrá „D“) Okresní přebor 4. třídy 1:3
28.09.2021 Šimon Veselý (Ostopovice „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
28.09.2021 Matěj Kubiš (Ostopovice „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:0
28.09.2021 Vladislav Chvátal (Ostopovice „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:1
28.09.2021 Pavel Ruber (Ostopovice „C“) Okresní přebor 4. třídy 3:0
26.09.2021 Martin Mrázek (Říčany „B“) Okresní přebor 4. třídy 1:3
26.09.2021 Libor Kepák (Říčany „B“) Okresní přebor 4. třídy 2:3
26.09.2021 Jaroslav Španihel (Říčany „B“) Okresní přebor 4. třídy 1:3
26.09.2021 Václav Nivnický (Říčany „B“) Okresní přebor 4. třídy 0:3

Další hráči týmu TT Moravský Krumlov C

Další hráči týmu TT Moravský Krumlov D

Marcela ŠKŮRKOVÁ (ELO 0767)

2LŽC 0:0, DIVZ 7:21, OP 3. 0:0

Pavla SLANÁ (ELO 0425)

1LŽB 0:0, 2LŽC 0:0, DIVZ 2:22

Další hráči týmu TT Moravský Krumlov B

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer