Adam LUSTIG

Adam LUSTIG

Datum narození: 7. 1. 2003
Týmy: MK Řeznovice, MK Řeznovice B, MK Řeznovice C, U21
ELO: 1709
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 1263.
Pořadí v kraji: 192. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 33. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1729, 13.2.2022
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

František Studýnka (Elo: 1841, 1.4.2022)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
29.10.2022 Michal Masařík (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
29.10.2022 Zdeněk Daněk ml. (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
29.10.2022 Ondřej Holec (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
29.10.2022 Zdeněk Daněk st. (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
28.10.2022 Marek Jangl (TJ Sokol Kobylí B) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
28.10.2022 Jiří Soukal st. (TJ Sokol Kobylí B) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
28.10.2022 Mykyta Zvychainyi (TJ Sokol Kobylí B) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
28.10.2022 Vavřinec Charvát (TJ Sokol Kobylí B) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
14.10.2022 Pavel Šťastný (SK Kuřim A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
14.10.2022 Petr Fučík (SK Kuřim A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
14.10.2022 Zdeněk Šípka (SK Kuřim A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
09.10.2022 Milan Smolík (SK Kuřim „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
09.10.2022 Jiří Šplíchal (SK Kuřim „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
09.10.2022 Filip Urbánek (SK Kuřim „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
09.10.2022 Luděk Štěpánek (SK Kuřim „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
08.10.2022 Martin Juras (TJ Vlast Ježov A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
08.10.2022 David Ingr (TJ Vlast Ježov A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
08.10.2022 Pavel Juras (TJ Vlast Ježov A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
08.10.2022 Radim Kůřil (TJ Vlast Ježov A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
02.10.2022 Petr Novotný (TTC MS Brno D) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
02.10.2022 Roman Střítežský (TTC MS Brno D) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
02.10.2022 Petr Tureček (TTC MS Brno D) Krajská soutěž I. třídy A 0:3
02.10.2022 Jan Toufar (TTC MS Brno D) Krajská soutěž I. třídy A 1:3
29.09.2022 Tomáš Kaluža (KST Blansko B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
29.09.2022 Filip Zukal (KST Blansko B) Krajská soutěž I. třídy A 3:2
29.09.2022 Jiří Přikryl (KST Blansko B) Krajská soutěž I. třídy A 1:3
29.09.2022 Adam Zukal (KST Blansko B) Krajská soutěž I. třídy A 0:3
03.09.2022 Jan Beneš ml. (TJ Sokol Ondratice A) Český pohár II.st. muži 1:3
03.09.2022 Radek Sedláček (TJ Sokol Ondratice A) Český pohár II.st. muži 2:3
03.09.2022 Richard Mokroš (PPK Malenovice) Český pohár II.st. muži 3:0
03.09.2022 David Kolář (SKST Rohatec) Český pohár II.st. muži 3:1
03.09.2022 Tomáš Chvátal (SKST Rohatec) Český pohár II.st. muži 1:3

Další hráči týmu MK Řeznovice

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1521)

3LMD 0:1, K1B 6:6, K2A 2:6

Aleš HORÁK (ELO 1757)

3LMD 19:42

David MUSIL (ELO 1964)

3LMD 49:30

František DOHNAL (ELO 1666)

3LMD 0:0, K1B 2:0, K2A 2:2

Libor ŠTĚPÁN (ELO 1831)

3LMD 4:9, K1B 5:2

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1634)

3LMD 0:0, K1B 0:0, K2A 24:17

Lukáš ROTREKL (ELO 1734)

3LMD 0:0, K1B 6:0

Další hráči týmu MK Řeznovice B

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1521)

3LMD 0:1, K1B 6:6, K2A 2:6

Antonín KOUŘIL (ELO )

K1B 0:0

František DOHNAL (ELO 1666)

3LMD 0:0, K1B 2:0, K2A 2:2

Jindřich BÍLA (ELO 1818)

K1B 3:3

Jiří STIX (ELO 1481)

K2A 0:0, K1B 0:0

Libor ŠTĚPÁN (ELO 1831)

3LMD 4:9, K1B 5:2

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1634)

3LMD 0:0, K1B 0:0, K2A 24:17

Lukáš ROTREKL (ELO 1734)

3LMD 0:0, K1B 6:0

Milan HALAČKA (ELO 1466)

K2A 0:0, K1B 0:0

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K1B 0:0, K2A 0:0

Tomáš STRIEGLER (ELO 1561)

K1B 2:5, K2A 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1521)

3LMD 0:1, K1B 6:6, K2A 2:6

Daniel POP (ELO 1286)

K2A 5:29

František DOHNAL (ELO 1666)

3LMD 0:0, K1B 2:0, K2A 2:2

Jiří STIX (ELO 1481)

K2A 0:0, K1B 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1345)

K2A 0:0

Josef PAVLIŠ (ELO 1349)

K2A 0:0

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1634)

3LMD 0:0, K1B 0:0, K2A 24:17

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1449)

K2A 0:2

Milan HALAČKA (ELO 1466)

K2A 0:0, K1B 0:0

Milan STANĚK (ELO 1405)

K2A 0:0

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K1B 0:0, K2A 0:0

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1452)

K2A 0:2

Tomáš STRIEGLER (ELO 1561)

K1B 2:5, K2A 0:0

Další hráči týmu U21

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2024 Web zpracoval Jan Polzer