Vojtěch LEHOCKÝ

Vojtěch LEHOCKÝ

Datum narození: 12. 12. 2000
Týmy: MK Řeznovice, MK Řeznovice B, MK Řeznovice C
ELO: 1707
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 1108.
Pořadí v kraji: 171. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 28. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1718, 23.10.2021
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Libor Kutil (Elo: 1791, 8.2.2020)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
23.10.2021 Filip Ryšavý (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
23.10.2021 Michal Tomko (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
23.10.2021 Adam Novak (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
22.10.2021 Tomáš Kaluža (KST Blansko C) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
22.10.2021 Michal Skoupý (KST Blansko C) Krajská soutěž I. třídy A 3:2
22.10.2021 Jiří Přikryl (KST Blansko C) Krajská soutěž I. třídy A 3:2
22.10.2021 Pavel Voráč (KST Blansko C) Krajská soutěž I. třídy A 2:3
02.10.2021 Jiří Šenkýř (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
02.10.2021 Josef Sedláček (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
02.10.2021 Libor Černý (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
02.10.2021 Roman Šamšula (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
02.10.2021 Tomáš Frýb (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
02.10.2021 Vladimír Paseka (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
02.10.2021 Miroslav Hégr (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
01.10.2021 Martin Polák (Kunštát A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
01.10.2021 Josef Kvíčala (Kunštát A) Krajská soutěž I. třídy A 0:3
01.10.2021 Martin Pokorný (Kunštát A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
30.09.2021 Luboš Bezděk (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 1:3
30.09.2021 Martin Cetkovský (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
25.09.2021 Zbyněk Toman (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
25.09.2021 Dušan Kovář (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
25.09.2021 Radim Firtl (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
24.09.2021 Karel Rulíšek (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
24.09.2021 Marek Jelínek (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
24.09.2021 René Fianta (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
15.09.2021 Martin Vojtěch (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
15.09.2021 Zdeněk Kvapil (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 3:2
15.09.2021 Radek Paták (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 1:3
15.09.2021 Jan Škorpík (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 3:2

Další hráči týmu MK Řeznovice

Adam LUSTIG (ELO 1685)

DIVM 0:2, K1A 5:3, K2A 15:2

Aleš HORÁK (ELO 1912)

DIVM 0:0

David MUSIL (ELO 1940)

DIVM 10:4

František DOHNAL (ELO 1648)

DIVM 0:0, K1A 6:7

Jindřich BÍLA (ELO 1811)

DIVM 7:5, K1A 5:2

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1638)

DIVM 0:0, K1A 0:0, K2A 2:0

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 1:3, K2A 9:9

Lukáš PEČINKA (ELO 1819)

DIVM 0:0

Lukáš ROTREKL (ELO 1687)

DIVM 0:0, K1A 3:7

Martin MAŠTERA (ELO 1749)

DIVM 3:9, K1A 8:4

Matouš VYBÍRAL (ELO 1770)

DIVM 3:2

Matouš VYBÍRAL (ELO 1776)

DIVM 4:5

Stanislav JELÍNEK (ELO 1840)

DIVM 0:0

Tomáš FILÁK (ELO 1803)

DIVM 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice B

Adam LUSTIG (ELO 1685)

DIVM 0:2, K1A 5:3, K2A 15:2

František DOHNAL (ELO 1648)

DIVM 0:0, K1A 6:7

Jindřich BÍLA (ELO 1811)

DIVM 7:5, K1A 5:2

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1638)

DIVM 0:0, K1A 0:0, K2A 2:0

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 1:3, K2A 9:9

Lukáš ROTREKL (ELO 1687)

DIVM 0:0, K1A 3:7

Martin MAŠTERA (ELO 1749)

DIVM 3:9, K1A 8:4

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1496)

K1A 0:0, K2A 1:1, OP 1 10:13

Tomáš STRIEGLER (ELO 1626)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 11:5

Vladimir TELITSYN (ELO 1485)

K1A 0:0, K2A 7:11, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1685)

DIVM 0:2, K1A 5:3, K2A 15:2

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1471)

K2A 0:0, OP 1 2:10

Jaroslav TICHÝ (ELO 1355)

OP 1 2:5, OP 2. 2:10, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1638)

DIVM 0:0, K1A 0:0, K2A 2:0

Jiří STIX (ELO 1467)

K2A 0:0, OP 1 9:14

Josef PAVLIŠ (ELO 1388)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 10:9

Libor UHLIAR (ELO 1464)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 12:8

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 1:3, K2A 9:9

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1437)

K2A 0:0, OP 1 2:9

Milan HALAČKA (ELO 1463)

K2A 0:0, OP 1 6:10

Milan STANĚK (ELO 1418)

K2A 0:0, OP 1 5:18, OP 2. 0:0

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1626)

K2A 0:0, OP 1 2:2

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1450)

K2A 0:0, OP 2. 7:12

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1496)

K1A 0:0, K2A 1:1, OP 1 10:13

Tomáš STRIEGLER (ELO 1626)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 11:5

Vladimir TELITSYN (ELO 1292)

K2A 1:2, K1A 0:0

Vladimir TELITSYN (ELO 1485)

K1A 0:0, K2A 7:11, OP 1 0:0

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2021 Web zpracoval Jan Polzer