Tomáš STRIEGLER

Tomáš STRIEGLER

Datum narození: 2. 2. 1982
Týmy: MK Řeznovice B, MK Řeznovice C, MK Řeznovice D
ELO: 1559
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 3213.
Pořadí v kraji: 418. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 80. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1687, 1.3.2020
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Petr Kozák (Elo: 1776, 29.11.2014)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
13.03.2022 Kamil Hrádek (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
13.03.2022 Milan Štourač (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
13.03.2022 Miroslav Kočka (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
13.03.2022 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
05.03.2022 Libor Černý (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
05.03.2022 Jan Kukla (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
05.03.2022 Stanislav Němec (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
05.03.2022 Jan Šenkýř (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
26.02.2022 Petr Horák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
26.02.2022 Viktor Vaverka (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
26.02.2022 Ondřej Novák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
26.02.2022 Jaroslav Vaněk (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
19.02.2022 Jakub Skrutek (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
19.02.2022 Pavel Pirochta (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
19.02.2022 Miloš Šimerle (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
19.02.2022 Stanislav Koudelka (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
06.02.2022 Milan Gabryš (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
06.02.2022 Dalibor Vlček (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
06.02.2022 Jaromír Němec (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
06.02.2022 Vlastimil Veselovský (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
29.01.2022 Pavel Kousal (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
29.01.2022 Michal Kousal (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
29.01.2022 Antonín Neužil (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
29.01.2022 Adam Lindovský (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
18.01.2022 Ladislav Dvořák (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
18.01.2022 Petr Chvátal (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
18.01.2022 Tomáš Trávníček (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
18.01.2022 Petr Slezák (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
11.01.2022 Jan Eleder (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
11.01.2022 Pavel Kašparovský (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
11.01.2022 Petr Daniel (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
11.01.2022 Zdeněk Indra (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
08.01.2022 Tomáš Kolegar st. (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
08.01.2022 Aleš Karban (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
08.01.2022 Vít Odložilík (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
08.01.2022 Oldřich Škarda (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
04.12.2021 Miroslav Kočka (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
04.12.2021 Milan Štourač (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
04.12.2021 Kamil Hrádek (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
04.12.2021 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
28.11.2021 Libor Černý (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.11.2021 Jiří Klíma (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.11.2021 Stanislav Němec (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
28.11.2021 Jiří Sekanina (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
20.11.2021 Jan Vaněk (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
20.11.2021 Ondřej Novák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
20.11.2021 Petr Horák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
20.11.2021 Jaroslav Vaněk (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
14.11.2021 Pavel Pirochta (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
14.11.2021 Jakub Skrutek (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
14.11.2021 Miloš Šimerle (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
14.11.2021 Stanislav Koudelka (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
24.10.2021 Milan Gabryš (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
24.10.2021 Dalibor Vlček (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
24.10.2021 Vlastimil Veselovský (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
24.10.2021 Jozef Toldy (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
19.10.2021 Miloš Klíma (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
19.10.2021 Jan Minstr (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
19.10.2021 Tomáš Chytka (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
19.10.2021 Roman Minster (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
05.10.2021 Zuzana Hortová (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
05.10.2021 Tomáš Trávníček (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
05.10.2021 Petr Chvátal (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
05.10.2021 Šimon Veselý (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.09.2021 Zdeněk Krupica (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.09.2021 Vít Odložilík (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.09.2021 Oldřich Škarda (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
28.09.2021 Tomáš Kolegar st. (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice B

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1717)

DIVM 8:12, K1A 12:11, K2A 37:5

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1475)

K2A 0:0, OP 1 29:47

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1646)

K1A 0:0, K2A 19:11, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří STIX (ELO 1460)

K2A 0:0, OP 1 30:41

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Libor UHLIAR (ELO 1481)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 50:31

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1469)

K2A 0:0, OP 1 29:44

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1509)

K2A 0:0, OP 2. 41:20

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1451)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 37:49

Vladimir TELITSYN (ELO 1438)

K1A 0:0, K2A 11:31, OP 1 2:6

Další hráči týmu MK Řeznovice D

Bořivoj ŠVÉDA (ELO 1495)

OP 1 0:0

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jiří STIX (ELO 1460)

K2A 0:0, OP 1 30:41

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 43:37

Marek HÁJEK (ELO 1490)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 75:10

Pavel AUBRECHT (ELO 1290)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1451)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 37:49

Tomáš MISSBACH (ELO 1325)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 45:35

Vladimír KROUTIL (ELO 1333)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 46:33

Vladimir TELITSYN (ELO 1438)

K1A 0:0, K2A 11:31, OP 1 2:6

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer