Tomáš STRIEGLER

Tomáš STRIEGLER

Datum narození: 2. 2. 1982
Týmy: MK Řeznovice B, MK Řeznovice C, MK Řeznovice D
ELO: 1552
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 3110.
Pořadí v kraji: 412. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 79. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1687, 1.3.2020
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Petr Kozák (Elo: 1776, 29.11.2014)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
11.01.2022 Jan Eleder (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
11.01.2022 Pavel Kašparovský (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
11.01.2022 Petr Daniel (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
11.01.2022 Zdeněk Indra (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
08.01.2022 Tomáš Kolegar st. (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
08.01.2022 Aleš Karban (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
08.01.2022 Vít Odložilík (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
08.01.2022 Oldřich Škarda (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
04.12.2021 Miroslav Kočka (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
04.12.2021 Milan Štourač (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
04.12.2021 Kamil Hrádek (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
04.12.2021 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
28.11.2021 Libor Černý (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.11.2021 Jiří Klíma (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.11.2021 Stanislav Němec (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
28.11.2021 Jiří Sekanina (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
20.11.2021 Jan Vaněk (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
20.11.2021 Ondřej Novák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
20.11.2021 Petr Horák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
20.11.2021 Jaroslav Vaněk (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
14.11.2021 Pavel Pirochta (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
14.11.2021 Jakub Skrutek (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
14.11.2021 Miloš Šimerle (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
14.11.2021 Stanislav Koudelka (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
24.10.2021 Milan Gabryš (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
24.10.2021 Dalibor Vlček (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
24.10.2021 Vlastimil Veselovský (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
24.10.2021 Jozef Toldy (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
19.10.2021 Miloš Klíma (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
19.10.2021 Jan Minstr (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
19.10.2021 Tomáš Chytka (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
19.10.2021 Roman Minster (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
05.10.2021 Zuzana Hortová (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
05.10.2021 Tomáš Trávníček (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
05.10.2021 Petr Chvátal (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
05.10.2021 Šimon Veselý (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.09.2021 Zdeněk Krupica (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.09.2021 Vít Odložilík (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.09.2021 Oldřich Škarda (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
28.09.2021 Tomáš Kolegar st. (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice B

Adam LUSTIG (ELO 1706)

DIVM 0:2, K1A 11:7, K2A 25:4

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1649)

K1A 0:0, K2A 10:4, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 3:3, K2A 11:10

Lukáš PEČINKA (ELO 1822)

DIVM 1:4, K1A 1:1

Lukáš ROTREKL (ELO 1675)

DIVM 0:0, K1A 13:19

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1706)

DIVM 0:2, K1A 11:7, K2A 25:4

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1472)

K2A 0:0, OP 1 14:30

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1649)

K1A 0:0, K2A 10:4, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří STIX (ELO 1459)

K2A 0:0, OP 1 23:32

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 3:3, K2A 11:10

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1452)

K2A 0:0, OP 1 16:31

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1620)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1486)

K2A 0:0, OP 2. 24:15

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice D

Bořivoj ŠVÉDA (ELO 1496)

OP 1 0:0

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří STIX (ELO 1459)

K2A 0:0, OP 1 23:32

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1294)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 27:20

Marek HÁJEK (ELO 1429)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 35:7

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel AUBRECHT (ELO 1272)

OP 2. 0:0, OP 3. 13:19, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Tomáš MISSBACH (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 21:16

Vladimír KROUTIL (ELO 1316)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 23:16

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer