Milan STANĚK

Milan STANĚK

Datum narození: 28. 9. 1958
Týmy: MK Řeznovice C, MK Řeznovice D, MK Řeznovice F
ELO: 1418
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 4462.
Pořadí v kraji: 653. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 139. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1548, 7.2.2016
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Petr Nechvátal (Elo: 1680, 12.2.2012)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
24.10.2021 Vlastimil Veselovský (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
24.10.2021 Jozef Toldy (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
24.10.2021 Milan Gabryš (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
24.10.2021 Dalibor Vlček (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
19.10.2021 Tomáš Chytka (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
19.10.2021 Roman Minster (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
19.10.2021 Miloš Klíma (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
19.10.2021 Jan Minstr (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
12.10.2021 Pavel Kousal (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
12.10.2021 Adam Lindovský (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
12.10.2021 Michal Kousal (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
12.10.2021 Zdeněk Novotný (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
05.10.2021 Petr Chvátal (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
05.10.2021 Šimon Veselý (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
05.10.2021 Zuzana Hortová (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
05.10.2021 Tomáš Trávníček (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
29.09.2021 Jiří Zittner (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
29.09.2021 Květoslav Dvořák (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
29.09.2021 Zdeněk Indra (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
28.09.2021 Vít Odložilík (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
28.09.2021 Oldřich Škarda (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.09.2021 Tomáš Kolegar st. (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
28.09.2021 Zdeněk Krupica (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1685)

DIVM 0:2, K1A 5:3, K2A 15:2

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1471)

K2A 0:0, OP 1 2:10

Jaroslav TICHÝ (ELO 1355)

OP 1 2:5, OP 2. 2:10, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1638)

DIVM 0:0, K1A 0:0, K2A 2:0

Jiří STIX (ELO 1467)

K2A 0:0, OP 1 9:14

Josef PAVLIŠ (ELO 1388)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 10:9

Libor UHLIAR (ELO 1464)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 12:8

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 1:3, K2A 9:9

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1437)

K2A 0:0, OP 1 2:9

Milan HALAČKA (ELO 1463)

K2A 0:0, OP 1 6:10

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1626)

K2A 0:0, OP 1 2:2

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1450)

K2A 0:0, OP 2. 7:12

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1496)

K1A 0:0, K2A 1:1, OP 1 10:13

Tomáš STRIEGLER (ELO 1626)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 11:5

Vladimir TELITSYN (ELO 1292)

K2A 1:2, K1A 0:0

Vladimir TELITSYN (ELO 1485)

K1A 0:0, K2A 7:11, OP 1 0:0

Vojtěch LEHOCKÝ (ELO 1707)

DIVM 0:0, K1A 9:4, K2A 14:2

Další hráči týmu MK Řeznovice D

Bořivoj ŠVÉDA (ELO 1496)

OP 1 0:0

Jaroslav TICHÝ (ELO 1355)

OP 1 2:5, OP 2. 2:10, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří STIX (ELO 1467)

K2A 0:0, OP 1 9:14

Josef PAVLIŠ (ELO 1388)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 10:9

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1250)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 12:8

Marek HÁJEK (ELO 1395)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 11:1

Pavel AUBRECHT (ELO 1292)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1496)

K1A 0:0, K2A 1:1, OP 1 10:13

Tomáš MISSBACH (ELO 1315)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 8:3

Tomáš STRIEGLER (ELO 1626)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 11:5

Vladimír KROUTIL (ELO 1323)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 8:3

Vladimir TELITSYN (ELO 1485)

K1A 0:0, K2A 7:11, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice F

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1389)

OP 1 7:1, OP 2. 0:0, OP 3. 11:5

Daniel POP (ELO 1174)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 10:10

Jaroslav TICHÝ (ELO 1355)

OP 1 2:5, OP 2. 2:10, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1321)

OP 1 1:10, OP 2. 0:0, OP 3. 0:0

Josef PAVLIŠ (ELO 1388)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 10:9

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1250)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 12:8

Karel PETRŽILKA (ELO 1237)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 0:4

Libor UHLIAR (ELO 1464)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 12:8

Marek HÁJEK (ELO 1395)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 11:1

Pavel AUBRECHT (ELO 1292)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1450)

K2A 0:0, OP 2. 7:12

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1263)

OP 2. 0:0, OP 3. 6:2, OS 11:1

Tomáš MISSBACH (ELO 1315)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 8:3

Vladimír KROUTIL (ELO 1323)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 8:3

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2021 Web zpracoval Jan Polzer