Lubomír NETOLIČKA

Lubomír NETOLIČKA

Datum narození: 14. 2. 1971
Týmy: MK Řeznovice, MK Řeznovice B, MK Řeznovice C
ELO: 1634
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 2142.
Pořadí v kraji: 298. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 59. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1640, 18.2.2017
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Libor Štěpán (Elo: 1848, 23.3.2018)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
09.04.2022 Martin Javůrek (TJ Holásky B) Divize muži 2:3
09.04.2022 Radka Babáková (TJ Holásky B) Divize muži 3:1
09.04.2022 Petr Tvarůžek (TJ Holásky B) Divize muži 3:2
09.04.2022 Ján Fábo (TJ Holásky B) Divize muži 0:3
05.03.2022 Ján Frimmer (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
05.03.2022 Ondřej Holec (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
05.03.2022 Marek Hrabal (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
05.03.2022 Zdeněk Daněk ml. (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
04.03.2022 David Mráz (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
04.03.2022 Marek Jelínek (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
04.03.2022 Metoděj Drápal (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
13.02.2022 Jaromír Vojáček (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
13.02.2022 Martin Heřmanský (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
13.02.2022 Marek Šebeček (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
03.02.2022 Jiří Housar (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
03.02.2022 Miroslav Pop (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
03.02.2022 Roman Tuhý (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
30.01.2022 Jaromír Flössler (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
30.01.2022 Miloslav Flössler (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
29.01.2022 Michal Tomko (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
29.01.2022 Petr Bartoň (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
29.01.2022 Filip Ryšavý (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
15.01.2022 Martin Polák (Kunštát A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
15.01.2022 Petr Sojka ml. (Kunštát A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
14.01.2022 Miroslav Hégr (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
14.01.2022 Vladimír Paseka (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
14.01.2022 Tomáš Frýb (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
23.10.2021 Michal Tomko (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
23.10.2021 Adam Novak (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
23.10.2021 Filip Ryšavý (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
22.10.2021 Miloslav Flössler (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
22.10.2021 Roman Malý (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
22.10.2021 Martin Odstrčil (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
02.10.2021 Jan Kukla (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
02.10.2021 Jiří Šenkýř (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
02.10.2021 Vladimír Paseka (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
02.10.2021 Miroslav Hégr (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
02.10.2021 Roman Šamšula (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
02.10.2021 Tomáš Frýb (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
25.09.2021 Radim Firtl (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
25.09.2021 Dagmar Synková (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
25.09.2021 Zbyněk Toman (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
24.09.2021 René Fianta (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
24.09.2021 Zbyněk Kordiovský (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
24.09.2021 Karel Rulíšek (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
15.09.2021 Radek Paták (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
15.09.2021 Jan Škorpík (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 0:3
15.09.2021 Martin Vojtěch (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 1:3
15.09.2021 Zdeněk Kvapil (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice

Další hráči týmu MK Řeznovice B

Adam LUSTIG (ELO 1717)

DIVM 8:12, K1A 12:11, K2A 37:5

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1646)

K1A 0:0, K2A 19:11, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1451)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 37:49

Tomáš STRIEGLER (ELO 1559)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 39:29

Vladimir TELITSYN (ELO 1438)

K1A 0:0, K2A 11:31, OP 1 2:6

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1717)

DIVM 8:12, K1A 12:11, K2A 37:5

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1475)

K2A 0:0, OP 1 29:47

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1646)

K1A 0:0, K2A 19:11, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří STIX (ELO 1460)

K2A 0:0, OP 1 30:41

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Libor UHLIAR (ELO 1481)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 50:31

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1469)

K2A 0:0, OP 1 29:44

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1509)

K2A 0:0, OP 2. 41:20

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1451)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 37:49

Tomáš STRIEGLER (ELO 1559)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 39:29

Vladimir TELITSYN (ELO 1438)

K1A 0:0, K2A 11:31, OP 1 2:6

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer