Lubomír NETOLIČKA

Lubomír NETOLIČKA

Datum narození: 14. 2. 1971
Týmy: MK Řeznovice, MK Řeznovice B, MK Řeznovice C
ELO: 1597
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 2480.
Pořadí v kraji: 347. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 64. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1640, 18.2.2017
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Libor Štěpán (Elo: 1848, 23.3.2018)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
23.10.2021 Michal Tomko (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
23.10.2021 Adam Novak (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
23.10.2021 Filip Ryšavý (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
22.10.2021 Miloslav Flössler (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
22.10.2021 Roman Malý (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
22.10.2021 Martin Odstrčil (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
02.10.2021 Jan Kukla (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
02.10.2021 Jiří Šenkýř (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
02.10.2021 Vladimír Paseka (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
02.10.2021 Miroslav Hégr (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
02.10.2021 Roman Šamšula (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
02.10.2021 Tomáš Frýb (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
25.09.2021 Radim Firtl (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
25.09.2021 Dagmar Synková (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
25.09.2021 Zbyněk Toman (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
24.09.2021 René Fianta (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
24.09.2021 Zbyněk Kordiovský (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
24.09.2021 Karel Rulíšek (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
15.09.2021 Radek Paták (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
15.09.2021 Jan Škorpík (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 0:3
15.09.2021 Martin Vojtěch (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 1:3
15.09.2021 Zdeněk Kvapil (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice

Další hráči týmu MK Řeznovice B

Adam LUSTIG (ELO 1706)

DIVM 0:2, K1A 11:7, K2A 25:4

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1649)

K1A 0:0, K2A 10:4, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Lukáš PEČINKA (ELO 1822)

DIVM 1:4, K1A 1:1

Lukáš ROTREKL (ELO 1675)

DIVM 0:0, K1A 13:19

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Tomáš STRIEGLER (ELO 1552)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 25:19

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1706)

DIVM 0:2, K1A 11:7, K2A 25:4

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1472)

K2A 0:0, OP 1 14:30

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1649)

K1A 0:0, K2A 10:4, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří STIX (ELO 1459)

K2A 0:0, OP 1 23:32

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1452)

K2A 0:0, OP 1 16:31

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1620)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1486)

K2A 0:0, OP 2. 24:15

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Tomáš STRIEGLER (ELO 1552)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 25:19

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer