Libor ŠTĚPÁN

Libor ŠTĚPÁN

Datum narození: 1. 1. 1969
Týmy: MK Řeznovice
ELO: 1848
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 505.
Pořadí v kraji: 75. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 11. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1875, 14.1.2022
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Lukáš Svoboda I. (Elo: 1966, 23.2.2019)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
07.05.2022 Zdeněk Jelínek ml. (SKST Dubňany) Český pohár 1.stupeň skupina A 3:0
07.05.2022 Ondřej Ilčík (SKST Dubňany) Český pohár 1.stupeň skupina A 2:3
07.05.2022 Filip Ryba (SKST Dubňany) Český pohár 1.stupeň skupina A 3:0
07.05.2022 Petr Kovařík (SKST Nový Lískovec Brno) Český pohár 1.stupeň skupina A 3:0
07.05.2022 Petr Dočekal (SKST Nový Lískovec Brno) Český pohár 1.stupeň skupina A 3:0
07.05.2022 Samuel Števčík (SKST Nový Lískovec Brno) Český pohár 1.stupeň skupina A 3:1
07.05.2022 Boris Krais (KST DRAGON Vyškov „B“) Český pohár 1.stupeň skupina A 3:2
07.05.2022 David Dofek (KST DRAGON Vyškov „B“) Český pohár 1.stupeň skupina A 3:1
07.05.2022 Petr Lužný (KST DRAGON Vyškov „B“) Český pohár 1.stupeň skupina A 3:0
05.04.2022 Jaroslav Grabovský ml. (SKST PLUS Hodonín C) Divize muži 0:3
05.04.2022 Roman Jakubčík (SKST PLUS Hodonín C) Divize muži 3:2
05.04.2022 Libor Melichar (SKST PLUS Hodonín C) Divize muži 3:2
02.04.2022 Jakub Pačinek (STK Zbraslavec A) Divize muži 2:3
02.04.2022 Petr Krása ml. (STK Zbraslavec A) Divize muži 1:3
02.04.2022 Radim Křepela (STK Zbraslavec A) Divize muži 3:2
02.04.2022 Lubomír Křepela (STK Zbraslavec A) Divize muži 3:0
01.04.2022 Zdeněk Sedláček (TJ Sokol Klobouky u Brna A) Divize muži 3:0
01.04.2022 František Studýnka (TJ Sokol Klobouky u Brna A) Divize muži 1:3
01.04.2022 Pavel Volek ml. (TJ Sokol Klobouky u Brna A) Divize muži 0:3
13.03.2022 Luboš Záděra (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 3:1
13.03.2022 David Kolbert (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 3:2
13.03.2022 Lukáš Novák (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 2:3
05.03.2022 Václav Navrátil (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 3:2
05.03.2022 Stanislav Busta (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 1:3
26.02.2022 Pavel Císarík (Orel jednota Ivančice A) Divize muži 3:1
26.02.2022 Miloš Klíma (Orel jednota Ivančice A) Divize muži 3:0
26.02.2022 Ladislav Peška (Orel jednota Ivančice A) Divize muži 3:0
26.02.2022 Jan Šlapanský (Orel jednota Ivančice A) Divize muži 3:2
13.02.2022 Lukáš Havránek (TJ Brno-Bystrc A) Divize muži 2:3
13.02.2022 Jiří Vízner (TJ Brno-Bystrc A) Divize muži 1:3
13.02.2022 Daniel Weiser (TJ Brno-Bystrc A) Divize muži 3:2
13.02.2022 Aleš Adámek (TJ Brno-Bystrc A) Divize muži 3:0
12.02.2022 Matej Kurilla (KST LVA A) Divize muži 3:0
12.02.2022 Tomáš Bruckner (KST LVA A) Divize muži 3:0
12.02.2022 David Vedral (KST LVA A) Divize muži 3:2
12.02.2022 Zdeněk Cupák (KST LVA A) Divize muži 2:3
30.01.2022 Petr Lužný (KST DRAGON Vyškov A) Divize muži 3:0
30.01.2022 Ondřej Libánek (KST DRAGON Vyškov A) Divize muži 1:3
15.01.2022 Vitalij Charitonov (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 2:3
15.01.2022 Marek Prachař (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 1:3
15.01.2022 Petr Laicman (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 1:3
14.01.2022 Ondřej Polívka (KST Blansko B) Divize muži 3:2
14.01.2022 Pavel Voráč (KST Blansko B) Divize muži 3:0
14.01.2022 Tomáš Kaluža (KST Blansko B) Divize muži 3:2
17.12.2021 Zdeněk Cupák (KST LVA A) Divize muži 3:1
17.12.2021 Marcel Bednařík (KST LVA A) Divize muži 3:1
17.12.2021 Matej Kurilla (KST LVA A) Divize muži 3:0
17.12.2021 Tomáš Bruckner (KST LVA A) Divize muži 3:1
11.12.2021 David Kolbert (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 3:1
11.12.2021 Luboš Záděra (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 3:1
11.12.2021 Lukáš Novák (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 3:0
11.12.2021 Rudolf Cvrkal (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 2:3
11.12.2021 Kamil Grufík (SK Baník Ratíškovice A) Divize muži 3:0
11.12.2021 Lukáš Masařík (SK Baník Ratíškovice A) Divize muži 0:3
11.12.2021 Otto Hrubý (SK Baník Ratíškovice A) Divize muži 3:0
11.12.2021 Josef Bábíček (SK Baník Ratíškovice A) Divize muži 3:0
27.11.2021 Vojtěch Havel (TJ Brno-Bystrc A) Divize muži 3:1
27.11.2021 Daniel Weiser (TJ Brno-Bystrc A) Divize muži 2:3
27.11.2021 Tomáš Kamenický (TJ Brno-Bystrc A) Divize muži 3:0
27.11.2021 Aleš Adámek (TJ Brno-Bystrc A) Divize muži 3:1
12.11.2021 Matouš Vybíral (MK Řeznovice A) Divize muži 3:2
12.11.2021 Eliška Šedová (MK Řeznovice A) Divize muži 1:3
12.11.2021 Aleš Horák (MK Řeznovice A) Divize muži 1:3
12.11.2021 Martin Maštera (MK Řeznovice A) Divize muži 3:0
09.11.2021 Marek Baričák (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 3:0
09.11.2021 Miroslav Šmetka (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 2:3
09.11.2021 Václav Navrátil (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 1:3
09.11.2021 Stanislav Busta (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 3:1
30.10.2021 Martin Lučko (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 3:1
30.10.2021 Radek Černý (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 1:3
30.10.2021 Karel Tůma (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 1:3
30.10.2021 Jiří Sekanina (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 3:0
28.10.2021 Boris Trávniček (KST DRAGON Vyškov A) Divize muži 3:0
28.10.2021 Ondřej Libánek (KST DRAGON Vyškov A) Divize muži 3:1
28.10.2021 Antonín Srna (KST DRAGON Vyškov A) Divize muži 3:1
28.10.2021 Petr Lužný (KST DRAGON Vyškov A) Divize muži 3:1
24.10.2021 Martin Poledňa (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:1
24.10.2021 Vitalij Charitonov (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:1
24.10.2021 Marek Prachař (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:1
24.10.2021 Miloslav Herník (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:0
19.10.2021 Martin Polívka ml. (KST Blansko B) Divize muži 0:3
19.10.2021 Adam Zukal (KST Blansko B) Divize muži 2:3
19.10.2021 Ondřej Polívka (KST Blansko B) Divize muži 1:3
02.10.2021 Jaroslav Grabovský ml. (SKST PLUS Hodonín C) Divize muži 1:3
02.10.2021 Roman Jakubčík (SKST PLUS Hodonín C) Divize muži 0:3
02.10.2021 Libor Melichar (SKST PLUS Hodonín C) Divize muži 3:2
02.10.2021 Ján Fábo (TJ Holásky B) Divize muži 0:3
02.10.2021 Martin Javůrek (TJ Holásky B) Divize muži 3:1
02.10.2021 Oldřich Vičík (TJ Holásky B) Divize muži 3:0
02.10.2021 Klára Babáková (TJ Holásky B) Divize muži 3:1
19.09.2021 Petr Krása ml. (STK Zbraslavec A) Divize muži 1:3
19.09.2021 Radim Křepela (STK Zbraslavec A) Divize muži 3:0
19.09.2021 Lubomír Křepela (STK Zbraslavec A) Divize muži 3:0
18.09.2021 František Studýnka (TJ Sokol Klobouky u Brna A) Divize muži 2:3
18.09.2021 Pavel Volek ml. (TJ Sokol Klobouky u Brna A) Divize muži 1:3
18.09.2021 Petr Kalivoda (TJ Sokol Klobouky u Brna A) Divize muži 3:0
18.09.2021 Miloslav Studýnka (TJ Sokol Klobouky u Brna A) Divize muži 3:0

Další hráči týmu MK Řeznovice

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer