Josef ZÁVIŠKA

Josef ZÁVIŠKA

Datum narození: 25. 2. 1983
Týmy: MK Řeznovice D, MK Řeznovice F, MK Řeznovice G
ELO: 1294
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 8002.
Pořadí v kraji: 1043. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 203. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1302, 9.1.2022
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Vladimír Štefl (Elo: 1393, 9.2.2020)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
09.01.2022 Zdeněk Zvěřina (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
09.01.2022 Petr Simetinger (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
09.01.2022 Jitka Chylková Urbánková (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
09.01.2022 Martin Hloska (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
05.12.2021 Zdeněk Halouzka (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
05.12.2021 Karel Pololáník (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
05.12.2021 Jan Smejkal (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
05.12.2021 Vladimír Kotlín (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
28.11.2021 Josef Boleslav (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
28.11.2021 Michaela Kupčíková (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
28.11.2021 Radek Cimbálník (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
28.11.2021 Richard Lattenberg (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
21.11.2021 Petr Němec (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
21.11.2021 Bronislav Šmíd (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
21.11.2021 Jaromír Smejkal (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
21.11.2021 Tomáš Kouba (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
14.11.2021 Kamil Uj (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 3:0
14.11.2021 Vojtěch Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 0:3
14.11.2021 Robert Duda (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 3:0
14.11.2021 Josef Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 2:3
31.10.2021 Robert Vudia (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
31.10.2021 Josef Marek (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
31.10.2021 Roman Tureček (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
31.10.2021 Thomas Eftimiadis (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
24.10.2021 Petr Procházka (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
24.10.2021 Jan Eleder (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
24.10.2021 Vitězslav Čermák (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
17.10.2021 Patrik Prachár (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
17.10.2021 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
17.10.2021 Jiří Lattenberg (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
17.10.2021 Vojtěch Frank (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Bohumil Krška (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Miloslav Rousek (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Pavel Česnek (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Patrik Moučka (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
10.10.2021 Josef Kolínek (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 0:3
10.10.2021 Radoslav Fojtl (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 3:2
10.10.2021 Tomáš Kejla (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 2:3
10.10.2021 Aleš Vystrčil (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 0:3
03.10.2021 Tomáš Makovický (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
03.10.2021 Vladimír Kroutil (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
03.10.2021 Marek Hájek (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
03.10.2021 Tomáš Missbach (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
26.09.2021 Martin Hloska (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
26.09.2021 Jitka Chylková Urbánková (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
26.09.2021 Lubomír Burian (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
26.09.2021 Robert Nečas (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice D

Bořivoj ŠVÉDA (ELO 1496)

OP 1 0:0

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří STIX (ELO 1459)

K2A 0:0, OP 1 23:32

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Marek HÁJEK (ELO 1429)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 35:7

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel AUBRECHT (ELO 1272)

OP 2. 0:0, OP 3. 13:19, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Tomáš MISSBACH (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 21:16

Tomáš STRIEGLER (ELO 1552)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 25:19

Vladimír KROUTIL (ELO 1316)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 23:16

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice F

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Daniel POP (ELO 1214)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 19:22

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1352)

OP 1 6:30, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Marek HÁJEK (ELO 1429)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 35:7

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel AUBRECHT (ELO 1272)

OP 2. 0:0, OP 3. 13:19, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1486)

K2A 0:0, OP 2. 24:15

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1245)

OP 2. 0:0, OP 3. 8:8, OS 37:3

Tomáš MISSBACH (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 21:16

Vladimír KROUTIL (ELO 1316)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 23:16

Další hráči týmu MK Řeznovice G

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Aleš NOVÁK (ELO 1170)

OP 3. 0:0, OS 0:0

Daniel POP (ELO 1214)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 19:22

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1352)

OP 1 6:30, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Marcela ŠKŮRKOVÁ (ELO 0777)

2LŽC 0:0, DIVZ 6:13, OP 3. 0:0

Radek ŠIMEČEK (ELO 1108)

OP 3. 3:5, OS 33:7

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer