Josef ZÁVIŠKA

Josef ZÁVIŠKA

Datum narození: 25. 2. 1983
Týmy: MK Řeznovice D, MK Řeznovice F, MK Řeznovice G
ELO: 1307
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 8207.
Pořadí v kraji: 1065. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 199. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1316, 6.2.2022
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Aleš Vystrčil (Elo: 1429, 23.1.2022)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
13.03.2022 Vladimír Kotlín (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
13.03.2022 Jan Smejkal (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
13.03.2022 Zdeněk Halouzka (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
06.03.2022 Michaela Kupčíková (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
06.03.2022 Richard Lattenberg (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
06.03.2022 Radek Cimbálník (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
06.03.2022 Josef Boleslav (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
20.02.2022 Vojtěch Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 0:3
20.02.2022 Kamil Uj (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 2:3
20.02.2022 Josef Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 0:3
20.02.2022 Dana Křivánková (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 3:2
13.02.2022 Josef Marek (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
13.02.2022 Roman Tureček (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
13.02.2022 Thomas Eftimiadis (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
06.02.2022 Jaroslav Zerzáň (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
06.02.2022 Petr Procházka (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
06.02.2022 Pavel Kašparovský (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
05.02.2022 Michal Hnilička (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
05.02.2022 Ondřej Valenta (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
05.02.2022 Pavel Krebs (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
05.02.2022 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
30.01.2022 Kis Serhij (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
30.01.2022 Pavel Česnek (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
30.01.2022 Miloslav Rousek (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
30.01.2022 Jan Bartoš (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
23.01.2022 Radoslav Fojtl (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 1:3
23.01.2022 Tomáš Kejla (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 0:3
23.01.2022 Aleš Vystrčil (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 3:0
23.01.2022 Josef Kolínek (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 3:1
09.01.2022 Zdeněk Zvěřina (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
09.01.2022 Petr Simetinger (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
09.01.2022 Jitka Chylková Urbánková (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
09.01.2022 Martin Hloska (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
05.12.2021 Zdeněk Halouzka (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
05.12.2021 Karel Pololáník (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
05.12.2021 Jan Smejkal (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
05.12.2021 Vladimír Kotlín (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
28.11.2021 Josef Boleslav (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
28.11.2021 Michaela Kupčíková (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
28.11.2021 Radek Cimbálník (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
28.11.2021 Richard Lattenberg (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
21.11.2021 Petr Němec (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
21.11.2021 Bronislav Šmíd (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
21.11.2021 Jaromír Smejkal (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
21.11.2021 Tomáš Kouba (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
14.11.2021 Kamil Uj (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 3:0
14.11.2021 Vojtěch Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 0:3
14.11.2021 Robert Duda (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 3:0
14.11.2021 Josef Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 2:3
31.10.2021 Robert Vudia (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
31.10.2021 Josef Marek (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
31.10.2021 Roman Tureček (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
31.10.2021 Thomas Eftimiadis (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
24.10.2021 Petr Procházka (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
24.10.2021 Jan Eleder (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
24.10.2021 Vitězslav Čermák (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
17.10.2021 Patrik Prachár (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
17.10.2021 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
17.10.2021 Jiří Lattenberg (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
17.10.2021 Vojtěch Frank (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Bohumil Krška (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Miloslav Rousek (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Pavel Česnek (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Patrik Moučka (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
10.10.2021 Josef Kolínek (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 0:3
10.10.2021 Radoslav Fojtl (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 3:2
10.10.2021 Tomáš Kejla (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 2:3
10.10.2021 Aleš Vystrčil (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 0:3
03.10.2021 Tomáš Makovický (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
03.10.2021 Vladimír Kroutil (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
03.10.2021 Marek Hájek (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
03.10.2021 Tomáš Missbach (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
30.09.2021 Marek Hájek (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
30.09.2021 Vladimír Kroutil (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
30.09.2021 Tomáš Makovický (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
30.09.2021 Tomáš Missbach (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
26.09.2021 Martin Hloska (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
26.09.2021 Jitka Chylková Urbánková (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
26.09.2021 Lubomír Burian (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
26.09.2021 Robert Nečas (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice D

Bořivoj ŠVÉDA (ELO 1495)

OP 1 0:0

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jiří STIX (ELO 1460)

K2A 0:0, OP 1 30:41

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Marek HÁJEK (ELO 1490)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 75:10

Pavel AUBRECHT (ELO 1290)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1451)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 37:49

Tomáš MISSBACH (ELO 1325)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 45:35

Tomáš STRIEGLER (ELO 1559)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 39:29

Vladimír KROUTIL (ELO 1333)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 46:33

Vladimir TELITSYN (ELO 1438)

K1A 0:0, K2A 11:31, OP 1 2:6

Další hráči týmu MK Řeznovice F

Daniel POP (ELO 1275)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 35:40

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1345)

OP 1 12:51, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Libor UHLIAR (ELO 1481)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 50:31

Marek HÁJEK (ELO 1490)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 75:10

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Pavel AUBRECHT (ELO 1290)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1509)

K2A 0:0, OP 2. 41:20

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1247)

OP 2. 0:0, OP 3. 23:20, OS 50:9

Tomáš MISSBACH (ELO 1325)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 45:35

Vladimír KROUTIL (ELO 1333)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 46:33

Další hráči týmu MK Řeznovice G

Aleš NOVÁK (ELO 1170)

OP 3. 0:0, OS 0:0

Daniel POP (ELO 1275)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 35:40

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1345)

OP 1 12:51, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Marcela ŠKŮRKOVÁ (ELO 0767)

2LŽC 0:0, DIVZ 7:21, OP 3. 0:0

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer