Jaroslav TICHÝ

Jaroslav TICHÝ

Datum narození: 6. 10. 1981
Týmy: MK Řeznovice D, MK Řeznovice F, MK Řeznovice G, MK Řeznovice C
ELO: 1355
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 5386.
Pořadí v kraji: 765. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 161. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1423, 20.1.2013
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Tomáš Kolegar st. (Elo: 1650, 18.2.2017)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
16.10.2021 Petr Tvarůžek (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
16.10.2021 Josef Pospíšil (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
16.10.2021 Vladimír Smetana (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
16.10.2021 Petra Ondrušíková (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
12.10.2021 Zdeněk Novotný (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
12.10.2021 Pavel Kousal (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
12.10.2021 Adam Lindovský (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
12.10.2021 Michal Kousal (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
10.10.2021 Matěj Kytner (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
10.10.2021 Zdeněk Pásek (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
10.10.2021 Radim Koumar (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
10.10.2021 Rudolf Cvrkal ml. (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
29.09.2021 Karel Schoř (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
29.09.2021 Jiří Zittner (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
29.09.2021 Květoslav Dvořák (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
26.09.2021 Pavel Urbánek (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
26.09.2021 Petr Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
26.09.2021 Filip Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
26.09.2021 Jan Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:2

Další hráči týmu MK Řeznovice D

Bořivoj ŠVÉDA (ELO 1496)

OP 1 0:0

Jiří STIX (ELO 1467)

K2A 0:0, OP 1 9:14

Josef PAVLIŠ (ELO 1388)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 10:9

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1250)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 12:8

Marek HÁJEK (ELO 1395)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 11:1

Milan STANĚK (ELO 1418)

K2A 0:0, OP 1 5:18, OP 2. 0:0

Pavel AUBRECHT (ELO 1292)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1496)

K1A 0:0, K2A 1:1, OP 1 10:13

Tomáš MISSBACH (ELO 1315)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 8:3

Tomáš STRIEGLER (ELO 1626)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 11:5

Vladimír KROUTIL (ELO 1323)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 8:3

Vladimir TELITSYN (ELO 1485)

K1A 0:0, K2A 7:11, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice F

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1389)

OP 1 7:1, OP 2. 0:0, OP 3. 11:5

Daniel POP (ELO 1174)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 10:10

Jiří TOVÁREK (ELO 1321)

OP 1 1:10, OP 2. 0:0, OP 3. 0:0

Josef PAVLIŠ (ELO 1388)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 10:9

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1250)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 12:8

Karel PETRŽILKA (ELO 1237)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 0:4

Libor UHLIAR (ELO 1464)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 12:8

Marek HÁJEK (ELO 1395)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 11:1

Milan STANĚK (ELO 1418)

K2A 0:0, OP 1 5:18, OP 2. 0:0

Pavel AUBRECHT (ELO 1292)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1450)

K2A 0:0, OP 2. 7:12

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1263)

OP 2. 0:0, OP 3. 6:2, OS 11:1

Tomáš MISSBACH (ELO 1315)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 8:3

Vladimír KROUTIL (ELO 1323)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 8:3

Další hráči týmu MK Řeznovice G

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1389)

OP 1 7:1, OP 2. 0:0, OP 3. 11:5

Aleš NOVÁK (ELO 1170)

OP 3. 0:0, OS 0:0

Daniel POP (ELO 1174)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 10:10

Jan ARTIM (ELO 0617)

OP 3. 0:0

Jan ARTIM (ELO 1007)

OP 3. 6:9

Jiří TOVÁREK (ELO 1321)

OP 1 1:10, OP 2. 0:0, OP 3. 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1250)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 12:8

Karel PETRŽILKA (ELO 1237)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 0:4

Marcela ŠKŮRKOVÁ (ELO 0801)

2LŽC 0:0, DIVZ 2:3, OP 3. 0:0

Marek MAKOVICKÝ (ELO 1086)

OP 3. 0:0

Radek ŠIMEČEK (ELO 1066)

OP 3. 0:0, OS 12:4

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1685)

DIVM 0:2, K1A 5:3, K2A 15:2

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1471)

K2A 0:0, OP 1 2:10

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1638)

DIVM 0:0, K1A 0:0, K2A 2:0

Jiří STIX (ELO 1467)

K2A 0:0, OP 1 9:14

Josef PAVLIŠ (ELO 1388)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 10:9

Libor UHLIAR (ELO 1464)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 12:8

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 1:3, K2A 9:9

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1437)

K2A 0:0, OP 1 2:9

Milan HALAČKA (ELO 1463)

K2A 0:0, OP 1 6:10

Milan STANĚK (ELO 1418)

K2A 0:0, OP 1 5:18, OP 2. 0:0

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1626)

K2A 0:0, OP 1 2:2

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1450)

K2A 0:0, OP 2. 7:12

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1496)

K1A 0:0, K2A 1:1, OP 1 10:13

Tomáš STRIEGLER (ELO 1626)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 11:5

Vladimir TELITSYN (ELO 1292)

K2A 1:2, K1A 0:0

Vladimir TELITSYN (ELO 1485)

K1A 0:0, K2A 7:11, OP 1 0:0

Vojtěch LEHOCKÝ (ELO 1707)

DIVM 0:0, K1A 9:4, K2A 14:2

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2021 Web zpracoval Jan Polzer