Josef PAVLIŠ

Josef PAVLIŠ

Datum narození: 4. 11. 1957
Týmy: MK Řeznovice C
ELO: 1349
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 6564.
Pořadí v kraji: 862. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 170. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1471, 11.1.2020
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Lukáš Mrkvica (Elo: 1690, 12.11.2019)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
23.10.2022 Michal Zelený (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
23.10.2022 Petr Chvátal (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
23.10.2022 Vilém Spilka (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
23.10.2022 Pavel Ruber (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
16.10.2022 Ondřej Meluzín (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
16.10.2022 Pavel Gruška (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
16.10.2022 Bohuslav Paták (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
11.10.2022 Libor Kepák (Říčany) Okresní přebor 3. třídy 3:0
11.10.2022 Jaroslav Španihel (Říčany) Okresní přebor 3. třídy 3:0
11.10.2022 Roman Tureček (Říčany) Okresní přebor 3. třídy 1:3
11.10.2022 Robert Vudia (Říčany) Okresní přebor 3. třídy 0:3
09.10.2022 Petr Němec (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
09.10.2022 Jaroslav Vaněk (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
09.10.2022 Vojtěch Vaverka (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
09.10.2022 Bronislav Šmíd (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
08.10.2022 Josef Pospíšil (Nosislav „A“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
08.10.2022 Pavel Nekvapil (Nosislav „A“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
08.10.2022 Alois Broskva (Nosislav „A“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
08.10.2022 Vladimír Smetana (Nosislav „A“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
05.10.2022 Vladimír Kroutil (SK Řeznovice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
05.10.2022 Tomáš Makovický (SK Řeznovice „A“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
05.10.2022 Tomáš Missbach (SK Řeznovice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
05.10.2022 Marek Hájek (SK Řeznovice „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
02.10.2022 Richard Lattenberg (Prace „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
02.10.2022 Michaela Kupčíková (Prace „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
02.10.2022 Vojtěch Zukal (Prace „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
02.10.2022 Radek Cimbálník (Prace „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
27.09.2022 Lubomír Burian (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
27.09.2022 Jitka Chylková Urbánková (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
27.09.2022 Martin Hloska (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
27.09.2022 Jiří Perka (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1709)

3LMD 0:0, K1B 3:6, K2A 21:12

Daniel POP (ELO 1286)

K2A 5:22

František DOHNAL (ELO 1666)

3LMD 0:0, K1B 16:11, K2A 33:8

Jiří STIX (ELO 1481)

K2A 0:0, K1B 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1345)

K2A 0:0

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1634)

3LMD 0:0, K1B 0:0, K2A 19:13

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1449)

K2A 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1466)

K2A 0:0, K1B 0:0

Milan STANĚK (ELO 1405)

K2A 0:0

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K1B 0:0, K2A 0:0

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1452)

K2A 0:2

Tomáš STRIEGLER (ELO 1561)

K1B 2:5, K2A 0:0

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2024 Web zpracoval Jan Polzer