Josef PAVLIŠ

Josef PAVLIŠ

Datum narození: 4. 11. 1957
Týmy: MK Řeznovice D, MK Řeznovice F, MK Řeznovice C, MK Řeznovice H
ELO: 1339
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 7087.
Pořadí v kraji: 952. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 185. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1470, 11.1.2020
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Lukáš Mrkvica (Elo: 1689, 12.11.2019)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
09.01.2022 Jan Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
09.01.2022 Petr Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
09.01.2022 Filip Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
09.01.2022 Pavel Urbánek (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
08.01.2022 Vít Odložilík (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
08.01.2022 Oldřich Škarda (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
05.12.2021 Aleš Šlezinger (S.Kuřim „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
05.12.2021 Jaroslav Hýsek (S.Kuřim „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
05.12.2021 Radoslaw Morawski (S.Kuřim „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
05.12.2021 Miroslav Vasas (S.Kuřim „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
28.11.2021 Jan Pokorný (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
28.11.2021 Marek Pokorný (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
28.11.2021 Rostislav Krška (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
28.11.2021 Michal Palko (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
21.11.2021 Milan Mazel (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
21.11.2021 Adam Lindovský (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
21.11.2021 Dana Krčková (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
21.11.2021 Tomáš Forman (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
13.11.2021 Lubomír Sekanina (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
13.11.2021 Petr Chvátal (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
13.11.2021 Radek Vitovský (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
13.11.2021 Michal Zelený (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
31.10.2021 Matěj Kurdiovský (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
31.10.2021 Zdeněk Bahenský (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
31.10.2021 Pavel Dospíšil (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
31.10.2021 Tomáš Bahenský (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
24.10.2021 Vlastimil Wünsch (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
24.10.2021 Martin Mašek (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
24.10.2021 Miroslav Bednář st. (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
24.10.2021 Jan Pololáník (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
17.10.2021 Bohuslav Paták (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
17.10.2021 Stanislav Eliáš (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
17.10.2021 Vítězslav Kvasnica (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
16.10.2021 Josef Pospíšil (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
16.10.2021 Vladimír Smetana (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
16.10.2021 Petra Ondrušíková (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
16.10.2021 Petr Tvarůžek (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
10.10.2021 Zdeněk Pásek (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
10.10.2021 Radim Koumar (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
10.10.2021 Rudolf Cvrkal ml. (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
10.10.2021 Matěj Kytner (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
02.10.2021 Petr Zátrapa (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
02.10.2021 Ivo Bukáček (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
02.10.2021 Lukáš Horký (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
02.10.2021 Martin Toman (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
26.09.2021 Jan Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
26.09.2021 Pavel Urbánek (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
26.09.2021 Petr Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
26.09.2021 Filip Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice D

Bořivoj ŠVÉDA (ELO 1496)

OP 1 0:0

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří STIX (ELO 1459)

K2A 0:0, OP 1 23:32

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1294)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 27:20

Marek HÁJEK (ELO 1429)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 35:7

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel AUBRECHT (ELO 1272)

OP 2. 0:0, OP 3. 13:19, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Tomáš MISSBACH (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 21:16

Tomáš STRIEGLER (ELO 1552)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 25:19

Vladimír KROUTIL (ELO 1316)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 23:16

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice F

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Daniel POP (ELO 1214)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 19:22

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1352)

OP 1 6:30, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1294)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 27:20

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Marek HÁJEK (ELO 1429)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 35:7

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel AUBRECHT (ELO 1272)

OP 2. 0:0, OP 3. 13:19, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1486)

K2A 0:0, OP 2. 24:15

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1245)

OP 2. 0:0, OP 3. 8:8, OS 37:3

Tomáš MISSBACH (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 21:16

Vladimír KROUTIL (ELO 1316)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 23:16

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1706)

DIVM 0:2, K1A 11:7, K2A 25:4

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1472)

K2A 0:0, OP 1 14:30

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1649)

K1A 0:0, K2A 10:4, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří STIX (ELO 1459)

K2A 0:0, OP 1 23:32

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 3:3, K2A 11:10

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1452)

K2A 0:0, OP 1 16:31

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1620)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1486)

K2A 0:0, OP 2. 24:15

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Tomáš STRIEGLER (ELO 1552)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 25:19

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice H

David PYROCHTA (ELO 1077)

OP 3. 0:1, OS 26:10

Lubomír PYROCHTA (ELO 0933)

OP 3. 0:0, OS 23:18

Marcel SEMRÁD (ELO 0857)

OP 3. 0:0, OS 12:13

Marek HÁJEK (ELO 1429)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 35:7

Pavel AUBRECHT (ELO 1272)

OP 2. 0:0, OP 3. 13:19, OP 1 0:0, OS 5:1

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1245)

OP 2. 0:0, OP 3. 8:8, OS 37:3

Tomáš MISSBACH (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 21:16

Vladimír KROUTIL (ELO 1316)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 23:16

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer