Jindřich BÍLA

Jindřich BÍLA

Datum narození: 23. 10. 1980
Týmy: MK Řeznovice, MK Řeznovice B
ELO: 1842
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 482.
Pořadí v kraji: 77. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 11. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1852, 14.11.2021
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Francisco Ramírez (Elo: 1943, 3.10.2020)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
08.01.2022 Martin Cetkovský (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
08.01.2022 Ján Kapusta (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
08.01.2022 Luboš Bezděk (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 2:3
08.01.2022 Libor Kutil (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
18.12.2021 Jakub Kovář (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 3:0
18.12.2021 Václav Navrátil (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 3:1
18.12.2021 Stanislav Busta (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 3:2
18.12.2021 Miroslav Šmetka (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 2:3
28.11.2021 David Kolbert (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 0:3
28.11.2021 Rudolf Cvrkal (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 0:3
27.11.2021 Andrej Barč (TTC Moravská Slavia Brno E) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
27.11.2021 Petr Tureček (TTC Moravská Slavia Brno E) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
27.11.2021 Petr Novotný (TTC Moravská Slavia Brno E) Krajská soutěž I. třídy A 1:3
14.11.2021 Zdeněk Paták (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
14.11.2021 Radek Pikula (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
14.11.2021 Jakub Ertl (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
14.11.2021 Ladislav Železný (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:2
13.11.2021 Richard Sehnal (SK Kuřim A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
13.11.2021 Zdeněk Šípka (SK Kuřim A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
31.10.2021 Daniel Weiser (TJ Brno-Bystrc A) Divize muži 3:1
31.10.2021 Vojtěch Havel (TJ Brno-Bystrc A) Divize muži 3:1
30.10.2021 David Vedral (KST LVA A) Divize muži 3:1
30.10.2021 Tomáš Bruckner (KST LVA A) Divize muži 3:1
30.10.2021 Zdeněk Cupák (KST LVA A) Divize muži 2:3
29.10.2021 Tomáš Kopřiva (TJ Sokol Brno I B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
22.10.2021 Jiří Šenkýř (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 3:0
22.10.2021 Radek Černý (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 3:1
22.10.2021 Martin Lučko (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 1:3
21.10.2021 Antonín Srna (KST DRAGON Vyškov A) Divize muži 3:0
21.10.2021 Petr Lužný (KST DRAGON Vyškov A) Divize muži 3:0
03.10.2021 Ondřej Polívka (KST Blansko B) Divize muži 1:3
03.10.2021 Michal Petr (KST Blansko B) Divize muži 2:3
03.10.2021 Martin Polívka ml. (KST Blansko B) Divize muži 0:3
02.10.2021 Petr Laicman (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:1
02.10.2021 Jaroslav Kolůch (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:0
02.10.2021 Martin Poledňa (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:1
25.09.2021 Libor Oharek (ST AMON Kunovice z.s.) Český pohár II.st. muži 3:2
25.09.2021 Vít Autrata (ST AMON Kunovice z.s.) Český pohár II.st. muži 3:2
25.09.2021 Radek Šašinka (ST AMON Kunovice z.s.) Český pohár II.st. muži 3:0
24.09.2021 Petr Drápal (TJ Sokol Hlubočany B) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
24.09.2021 Miroslav Šmetka (TJ Sokol Hlubočany B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
24.09.2021 Zdeněk Müller (TJ Sokol Hlubočany B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
18.09.2021 Radka Babáková (TJ Holásky B) Divize muži 3:0
18.09.2021 Zdeněk Grulich (TJ Holásky B) Divize muži 3:0
18.09.2021 Ján Fábo (TJ Holásky B) Divize muži 0:3
15.09.2021 Jan Škorpík (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
15.09.2021 Martin Vojtěch (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
15.09.2021 Zdeněk Kvapil (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 2:3
15.09.2021 Radek Paták (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice

Další hráči týmu MK Řeznovice B

Adam LUSTIG (ELO 1706)

DIVM 0:2, K1A 11:7, K2A 25:4

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1649)

K1A 0:0, K2A 10:4, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 3:3, K2A 11:10

Lukáš PEČINKA (ELO 1822)

DIVM 1:4, K1A 1:1

Lukáš ROTREKL (ELO 1675)

DIVM 0:0, K1A 13:19

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Tomáš STRIEGLER (ELO 1552)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 25:19

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer