Jindřich BÍLA

Jindřich BÍLA

Datum narození: 23. 10. 1980
Týmy: MK Řeznovice, MK Řeznovice B
ELO: 1811
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 690.
Pořadí v kraji: 104. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 9. v Znojmo

Nejvyšší dosažené ELO: 1852, 14.11.2021
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Francisco Ramírez (Elo: 1943, 3.10.2020)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
09.04.2022 Ján Fábo (TJ Holásky B) Divize muži 0:3
09.04.2022 Martin Javůrek (TJ Holásky B) Divize muži 2:3
13.03.2022 Lukáš Novák (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 3:2
13.03.2022 Rudolf Cvrkal (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 0:3
13.03.2022 Luboš Záděra (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 3:0
05.03.2022 Petra Mergenthalová (TTC Moravská Slavia Brno E) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
05.03.2022 Roman Střítežský (TTC Moravská Slavia Brno E) Krajská soutěž I. třídy A 2:3
05.03.2022 Daniel Chmelík (TTC Moravská Slavia Brno E) Krajská soutěž I. třídy A 3:2
05.03.2022 Petr Tureček (TTC Moravská Slavia Brno E) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
04.03.2022 Luboš Kobolka (TJ Brno-Bystrc B) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
04.03.2022 Jiří Vízner (TJ Brno-Bystrc B) Krajská soutěž I. třídy A 0:3
04.03.2022 Lukáš Havránek (TJ Brno-Bystrc B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
25.02.2022 Petr Vališ (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
11.02.2022 Ondřej Musil (TJ Sokol Brno I B) Krajská soutěž I. třídy A 1:3
11.02.2022 Milan Rakovický (TJ Sokol Brno I B) Krajská soutěž I. třídy A 2:3
11.02.2022 Marek Prachař (TJ Sokol Brno I B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
28.01.2022 Filip Zukal (KST Blansko C) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
28.01.2022 Tomáš Kaluža (KST Blansko C) Krajská soutěž I. třídy A 1:3
28.01.2022 Jiří Přikryl (KST Blansko C) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
28.01.2022 Pavel Voráč (KST Blansko C) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
25.01.2022 Radek Černý (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 0:3
25.01.2022 Karel Tůma (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 3:0
25.01.2022 Martin Lučko (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 0:3
25.01.2022 Karel Fischer (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 2:3
15.01.2022 Petr Laicman (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 2:3
15.01.2022 Martin Poledňa (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 1:3
15.01.2022 Vitalij Charitonov (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 2:3
08.01.2022 Martin Cetkovský (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
08.01.2022 Ján Kapusta (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
08.01.2022 Luboš Bezděk (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 2:3
08.01.2022 Libor Kutil (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
18.12.2021 Jakub Kovář (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 3:0
18.12.2021 Václav Navrátil (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 3:1
18.12.2021 Stanislav Busta (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 3:2
18.12.2021 Miroslav Šmetka (TJ Sokol Hlubočany A) Divize muži 2:3
28.11.2021 David Kolbert (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 0:3
28.11.2021 Rudolf Cvrkal (Orel jednota Silůvky A) Divize muži 0:3
27.11.2021 Andrej Barč (TTC Moravská Slavia Brno E) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
27.11.2021 Petr Tureček (TTC Moravská Slavia Brno E) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
27.11.2021 Petr Novotný (TTC Moravská Slavia Brno E) Krajská soutěž I. třídy A 1:3
14.11.2021 Zdeněk Paták (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
14.11.2021 Radek Pikula (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
14.11.2021 Jakub Ertl (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
14.11.2021 Ladislav Železný (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:2
13.11.2021 Richard Sehnal (SK Kuřim A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
13.11.2021 Zdeněk Šípka (SK Kuřim A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
31.10.2021 Daniel Weiser (TJ Brno-Bystrc A) Divize muži 3:1
31.10.2021 Vojtěch Havel (TJ Brno-Bystrc A) Divize muži 3:1
30.10.2021 David Vedral (KST LVA A) Divize muži 3:1
30.10.2021 Tomáš Bruckner (KST LVA A) Divize muži 3:1
30.10.2021 Zdeněk Cupák (KST LVA A) Divize muži 2:3
29.10.2021 Tomáš Kopřiva (TJ Sokol Brno I B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
22.10.2021 Jiří Šenkýř (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 3:0
22.10.2021 Radek Černý (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 3:1
22.10.2021 Martin Lučko (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 1:3
21.10.2021 Antonín Srna (KST DRAGON Vyškov A) Divize muži 3:0
21.10.2021 Petr Lužný (KST DRAGON Vyškov A) Divize muži 3:0
03.10.2021 Ondřej Polívka (KST Blansko B) Divize muži 1:3
03.10.2021 Michal Petr (KST Blansko B) Divize muži 2:3
03.10.2021 Martin Polívka ml. (KST Blansko B) Divize muži 0:3
02.10.2021 Petr Laicman (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:1
02.10.2021 Jaroslav Kolůch (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:0
02.10.2021 Martin Poledňa (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:1
25.09.2021 Libor Oharek (ST AMON Kunovice z.s.) Český pohár II.st. muži 3:2
25.09.2021 Vít Autrata (ST AMON Kunovice z.s.) Český pohár II.st. muži 3:2
25.09.2021 Radek Šašinka (ST AMON Kunovice z.s.) Český pohár II.st. muži 3:0
24.09.2021 Petr Drápal (TJ Sokol Hlubočany B) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
24.09.2021 Miroslav Šmetka (TJ Sokol Hlubočany B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
24.09.2021 Zdeněk Müller (TJ Sokol Hlubočany B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
18.09.2021 Radka Babáková (TJ Holásky B) Divize muži 3:0
18.09.2021 Zdeněk Grulich (TJ Holásky B) Divize muži 3:0
18.09.2021 Ján Fábo (TJ Holásky B) Divize muži 0:3
15.09.2021 Jan Škorpík (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
15.09.2021 Martin Vojtěch (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
15.09.2021 Zdeněk Kvapil (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 2:3
15.09.2021 Radek Paták (TJ Mokrá-Horákov A) Krajská soutěž I. třídy A 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice

Další hráči týmu MK Řeznovice B

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer