Jiří TOVÁREK

Jiří TOVÁREK

Datum narození: 27. 12. 1972
Týmy: MK Řeznovice E, MK Řeznovice F, MK Řeznovice G
ELO: 1345
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 7380.
Pořadí v kraji: 971. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 177. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1362, 28.11.2021
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Viktor Vaverka (Elo: 1600, 10.10.2021)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
13.03.2022 Vlastimil Veselovský (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
13.03.2022 Milan Gabryš (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
13.03.2022 Ivan Koláček (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
13.03.2022 Jaromír Němec (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
06.03.2022 Tomáš Chytka (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
06.03.2022 Jan Minstr (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
06.03.2022 Roman Minster (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
06.03.2022 Daniel Dedek (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
27.02.2022 Antonín Neužil (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
27.02.2022 Pavel Kousal (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
27.02.2022 Jiří Procházka (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
27.02.2022 Michal Kousal (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
19.02.2022 Petr Slezák (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
19.02.2022 Milan Žilka (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
19.02.2022 Radek Vitovský (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
19.02.2022 Tomáš Trávníček (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
05.02.2022 Miroslav Kočka (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
05.02.2022 Milan Štourač (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
05.02.2022 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.01.2022 Vít Odložilík (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
28.01.2022 Tomáš Kolegar st. (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
28.01.2022 Aleš Karban (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
28.01.2022 Oldřich Škarda (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
23.01.2022 Petr Horák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
23.01.2022 Jaroslav Vaněk (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
23.01.2022 Ondřej Novák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
23.01.2022 Viktor Vaverka (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
16.01.2022 Miloš Šimerle (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
16.01.2022 Stanislav Koudelka (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
16.01.2022 Jakub Skrutek (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
08.01.2022 Zdeněk Indra (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
08.01.2022 Karel Schoř (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
08.01.2022 Jiří Zittner (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
08.01.2022 Květoslav Dvořák (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
28.11.2021 Michaela Kupčíková (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
28.11.2021 Radek Cimbálník (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
28.11.2021 Richard Lattenberg (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
28.11.2021 Josef Boleslav (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
21.11.2021 Pavel Kousal (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
21.11.2021 Antonín Neužil (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
21.11.2021 Zdeněk Novotný (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
14.11.2021 Tomáš Trávníček (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
14.11.2021 Milan Žilka (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
14.11.2021 Ladislav Dvořák (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
14.11.2021 Petr Slezák (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
01.11.2021 Jiří Stix (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
01.11.2021 Jaroslav Tichý (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
01.11.2021 Pavel Široký (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
01.11.2021 Milan Staněk (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
27.10.2021 Jaroslav Tichý (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
27.10.2021 Milan Staněk (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
27.10.2021 Jiří Stix (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
27.10.2021 Pavel Široký (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
17.10.2021 Milan Štourač (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
17.10.2021 Miroslav Kočka (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
17.10.2021 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
16.10.2021 Jan Kukla (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
16.10.2021 Pavel Vašulka (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
16.10.2021 Jiří Sekanina (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
16.10.2021 Libor Černý (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
10.10.2021 Ondřej Novák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
10.10.2021 Viktor Vaverka (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
10.10.2021 Jaroslav Vaněk (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
10.10.2021 Petr Horák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.09.2021 Jakub Skrutek (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.09.2021 Pavel Pirochta (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.09.2021 Stanislav Koudelka (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3

Další hráči týmu MK Řeznovice E

Daniel POP (ELO 1275)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 35:40

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1475)

K2A 0:0, OP 1 29:47

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1646)

K1A 0:0, K2A 19:11, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Libor UHLIAR (ELO 1481)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 50:31

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1469)

K2A 0:0, OP 1 29:44

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Další hráči týmu MK Řeznovice F

Daniel POP (ELO 1275)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 35:40

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 43:37

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Libor UHLIAR (ELO 1481)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 50:31

Marek HÁJEK (ELO 1490)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 75:10

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Pavel AUBRECHT (ELO 1290)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1509)

K2A 0:0, OP 2. 41:20

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1247)

OP 2. 0:0, OP 3. 23:20, OS 50:9

Tomáš MISSBACH (ELO 1325)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 45:35

Vladimír KROUTIL (ELO 1333)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 46:33

Další hráči týmu MK Řeznovice G

Aleš NOVÁK (ELO 1170)

OP 3. 0:0, OS 0:0

Daniel POP (ELO 1275)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 35:40

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 43:37

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Marcela ŠKŮRKOVÁ (ELO 0767)

2LŽC 0:0, DIVZ 7:21, OP 3. 0:0

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer