Jiří TOVÁREK

Jiří TOVÁREK

Datum narození: 27. 12. 1972
Týmy: MK Řeznovice E, MK Řeznovice F, MK Řeznovice G
ELO: 1352
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 6796.
Pořadí v kraji: 912. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 172. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1362, 28.11.2021
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Viktor Vaverka (Elo: 1600, 10.10.2021)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
08.01.2022 Zdeněk Indra (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
08.01.2022 Karel Schoř (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
08.01.2022 Jiří Zittner (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
08.01.2022 Květoslav Dvořák (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
28.11.2021 Michaela Kupčíková (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
28.11.2021 Radek Cimbálník (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
28.11.2021 Richard Lattenberg (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
28.11.2021 Josef Boleslav (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
21.11.2021 Pavel Kousal (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
21.11.2021 Antonín Neužil (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
21.11.2021 Zdeněk Novotný (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
14.11.2021 Tomáš Trávníček (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
14.11.2021 Milan Žilka (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
14.11.2021 Ladislav Dvořák (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
14.11.2021 Petr Slezák (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
01.11.2021 Jiří Stix (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
01.11.2021 Jaroslav Tichý (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
01.11.2021 Pavel Široký (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
01.11.2021 Milan Staněk (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
27.10.2021 Jaroslav Tichý (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
27.10.2021 Milan Staněk (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
27.10.2021 Jiří Stix (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
27.10.2021 Pavel Široký (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
17.10.2021 Milan Štourač (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
17.10.2021 Miroslav Kočka (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
17.10.2021 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
16.10.2021 Jan Kukla (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
16.10.2021 Pavel Vašulka (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
16.10.2021 Jiří Sekanina (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
16.10.2021 Libor Černý (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
10.10.2021 Ondřej Novák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
10.10.2021 Viktor Vaverka (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
10.10.2021 Jaroslav Vaněk (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
10.10.2021 Petr Horák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.09.2021 Jakub Skrutek (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.09.2021 Pavel Pirochta (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.09.2021 Stanislav Koudelka (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3

Další hráči týmu MK Řeznovice E

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Daniel POP (ELO 1214)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 19:22

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1472)

K2A 0:0, OP 1 14:30

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1649)

K1A 0:0, K2A 10:4, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1452)

K2A 0:0, OP 1 16:31

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1620)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Další hráči týmu MK Řeznovice F

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Daniel POP (ELO 1214)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 19:22

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1294)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 27:20

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Marek HÁJEK (ELO 1429)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 35:7

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel AUBRECHT (ELO 1272)

OP 2. 0:0, OP 3. 13:19, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1486)

K2A 0:0, OP 2. 24:15

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1245)

OP 2. 0:0, OP 3. 8:8, OS 37:3

Tomáš MISSBACH (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 21:16

Vladimír KROUTIL (ELO 1316)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 23:16

Další hráči týmu MK Řeznovice G

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Aleš NOVÁK (ELO 1170)

OP 3. 0:0, OS 0:0

Daniel POP (ELO 1214)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 19:22

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1294)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 27:20

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Marcela ŠKŮRKOVÁ (ELO 0777)

2LŽC 0:0, DIVZ 6:13, OP 3. 0:0

Radek ŠIMEČEK (ELO 1108)

OP 3. 3:5, OS 33:7

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer