Eliška ŠEDOVÁ

Eliška ŠEDOVÁ

Datum narození: 21. 2. 2001
Týmy: TT Moravský Krumlov, TT Moravský Krumlov B, MK Řeznovice, U21
ELO: 1761
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 772.
Pořadí v kraji: 124. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 15. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1787, 18.9.2021
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Ján Fábo (Elo: 1902, 18.9.2021)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
22.10.2021 Radek Černý (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 2:3
22.10.2021 Martin Lučko (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 0:3
22.10.2021 Karel Tůma (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 3:0
22.10.2021 Josef Sedláček (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 3:0
23.10.2021 Lucie Syrová (TTC Ústí nad Orlicí A) 1.liga žen sk.B 3:0
23.10.2021 Jana Svojanovská (TTC Ústí nad Orlicí A) 1.liga žen sk.B 3:2
23.10.2021 Markéta Doležalová (TTC Ústí nad Orlicí A) 1.liga žen sk.B 3:0
23.10.2021 Kateřina Rozínková (SK Dobré C) 1.liga žen sk.B 2:3
23.10.2021 Pavla Bačinová (SK Dobré C) 1.liga žen sk.B 3:0
23.10.2021 Eliška Čermáková (SK Dobré C) 1.liga žen sk.B 3:0
15.10.2021 Eliška Koďousková (SK Dobré A) Extraliga žen 0:3
03.10.2021 Michal Petr (KST Blansko B) Divize muži 2:3
03.10.2021 Martin Polívka ml. (KST Blansko B) Divize muži 2:3
03.10.2021 Adam Zukal (KST Blansko B) Divize muži 3:0
03.10.2021 Ondřej Polívka (KST Blansko B) Divize muži 3:0
02.10.2021 Anežka Ilčíková (SKST PLUS Hodonín C) Extraliga žen 2:3
02.10.2021 Simona Zemanová (TTC MS Brno A) 1.liga žen sk.B 3:0
02.10.2021 Kristýna Šebková (TTC MS Brno A) 1.liga žen sk.B 3:0
02.10.2021 Anna Stránská (HB Ostrov H.Brod A) 1.liga žen sk.B 3:2
02.10.2021 Iva Gallerachová (HB Ostrov H.Brod A) 1.liga žen sk.B 2:3
02.10.2021 Tereza Pytlíková (HB Ostrov H.Brod A) 1.liga žen sk.B 0:3
19.09.2021 Eduard Orel (SKST PLUS Hodonín C) Divize muži 2:3
19.09.2021 Roman Jakubčík (SKST PLUS Hodonín C) Divize muži 1:3
18.09.2021 Ján Fábo (TJ Holásky B) Divize muži 3:2
18.09.2021 Martin Javůrek (TJ Holásky B) Divize muži 3:1
18.09.2021 Radka Babáková (TJ Holásky B) Divize muži 3:0
18.09.2021 Zdeněk Grulich (TJ Holásky B) Divize muži 3:1
16.09.2021 Jitka Vyvadilová (SF SKK El Niňo Praha) Extraliga žen 3:0
16.09.2021 Tereza Lošťáková (SF SKK El Niňo Praha) Extraliga žen 3:0
03.09.2021 Karolína Vysocká (SKP Sever Ústí nad Labem) Extraliga žen 3:0

Další hráči týmu TT Moravský Krumlov

Další hráči týmu TT Moravský Krumlov B

Další hráči týmu MK Řeznovice

Adam LUSTIG (ELO 1685)

DIVM 0:2, K1A 5:3, K2A 15:2

Aleš HORÁK (ELO 1912)

DIVM 0:0

David MUSIL (ELO 1940)

DIVM 10:4

František DOHNAL (ELO 1648)

DIVM 0:0, K1A 6:7

Jindřich BÍLA (ELO 1811)

DIVM 7:5, K1A 5:2

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1638)

DIVM 0:0, K1A 0:0, K2A 2:0

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 1:3, K2A 9:9

Lukáš PEČINKA (ELO 1819)

DIVM 0:0

Lukáš ROTREKL (ELO 1687)

DIVM 0:0, K1A 3:7

Martin MAŠTERA (ELO 1749)

DIVM 3:9, K1A 8:4

Matouš VYBÍRAL (ELO 1770)

DIVM 3:2

Matouš VYBÍRAL (ELO 1776)

DIVM 4:5

Stanislav JELÍNEK (ELO 1840)

DIVM 0:0

Tomáš FILÁK (ELO 1803)

DIVM 0:0

Vojtěch LEHOCKÝ (ELO 1707)

DIVM 0:0, K1A 9:4, K2A 14:2

Další hráči týmu U21

Marek HÁJEK (ELO 1395)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 11:1

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2021 Web zpracoval Jan Polzer