Lukáš PEČINKA

Lukáš PEČINKA

Datum narození: 17. 2. 1994
Týmy: MK Řeznovice
ELO: 1832
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 548.
Pořadí v kraji: 83. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 14. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1832, 29.10.2022
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Michal Ryšavý (Elo: 2049, 28.10.2022)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
29.10.2022 Patrik Zítka (KST FOSFA LVA B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
29.10.2022 Marcel Bednařík (KST FOSFA LVA B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
29.10.2022 Martin Chromík (KST FOSFA LVA B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
29.10.2022 Rostislav Hladký (KST FOSFA LVA B) Krajská soutěž I. třídy A 3:2
28.10.2022 Lukáš Svoboda II. (Triangl Rájec-Jestřebí A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
28.10.2022 Michal Ryšavý (Triangl Rájec-Jestřebí A) Krajská soutěž I. třídy A 3:2
28.10.2022 Stanislav Sehnal (Triangl Rájec-Jestřebí A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
16.10.2022 Stanislav Busta (TJ Sokol Hlubočany A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
16.10.2022 Jakub Kovář (TJ Sokol Hlubočany A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
16.10.2022 Marek Baričák (TJ Sokol Hlubočany A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
16.10.2022 Miroslav Šmetka (TJ Sokol Hlubočany A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
15.10.2022 Martin Fila (SK Slatina A) Divize muži 1:3
15.10.2022 Pavel Tupec (SK Slatina A) Divize muži 3:0
15.10.2022 Pavel Tůma (SK Slatina A) Divize muži 3:1
15.10.2022 Jan Traxler (SK Slatina A) Divize muži 0:3
14.10.2022 Radek Černý (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 3:1
14.10.2022 Radek Zaplatil (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 3:2
14.10.2022 Karel Fischer (TJ Sokol Rebešovice A) Divize muži 1:3
02.10.2022 Martin Smejkal (Orel Silůvky A) Divize muži 1:3
02.10.2022 David Kolbert (Orel Silůvky A) Divize muži 0:3
02.10.2022 Rudolf Cvrkal (Orel Silůvky A) Divize muži 1:3
01.10.2022 Petr Laicman (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:2
01.10.2022 Martin Poledňa (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 2:3
01.10.2022 Vitalij Charitonov (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice

Adam LUSTIG (ELO 1709)

3LMD 0:0, K1B 4:8, K2A 2:6

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1521)

3LMD 0:1, K1B 6:6, K2A 2:6

Aleš HORÁK (ELO 1757)

3LMD 19:42

David MUSIL (ELO 1964)

3LMD 49:30

František DOHNAL (ELO 1666)

3LMD 0:0, K1B 9:1, K2A 2:2

Libor ŠTĚPÁN (ELO 1831)

3LMD 4:9, K1B 10:5

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1634)

3LMD 0:0, K1B 0:0, K2A 24:17

Lukáš ROTREKL (ELO 1734)

3LMD 0:0, K1B 6:2

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2024 Web zpracoval Jan Polzer