Daniel POP

Daniel POP

Datum narození: 14. 6. 2006
Týmy: MK Řeznovice E, MK Řeznovice F, MK Řeznovice G, U17
ELO: 1275
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 8888.
Pořadí v kraji: 1136. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 209. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1281, 27.3.2022
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Miloslav Vojtěch (Elo: 1425, 5.2.2022)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
21.05.2022 Ondřej Ilčík (SKST Dubňany) Český pohár 1.stupeň skupina A 0:3
21.05.2022 Radoslav Mlynár (SKST Dubňany) Český pohár 1.stupeň skupina A 0:3
21.05.2022 Filip Ryba (SKST Dubňany) Český pohár 1.stupeň skupina A 0:3
21.05.2022 Petr Kovařík (SKST Nový Lískovec Brno) Český pohár 1.stupeň skupina A 0:3
21.05.2022 Samuel Števčík (SKST Nový Lískovec Brno) Český pohár 1.stupeň skupina A 0:3
21.05.2022 Petr Dočekal (SKST Nový Lískovec Brno) Český pohár 1.stupeň skupina A 0:3
21.05.2022 Petr Lužný (KST DRAGON Vyškov „B“) Český pohár 1.stupeň skupina A 0:3
21.05.2022 David Dofek (KST DRAGON Vyškov „B“) Český pohár 1.stupeň skupina A 0:3
21.05.2022 Boris Krais (KST DRAGON Vyškov „B“) Český pohár 1.stupeň skupina A 1:3
27.03.2022 Jan Bábík (TJ Sokol Vracov) KP družstev junioři 3:1
27.03.2022 Petr Dočkálek (TJ Sokol Vracov) KP družstev junioři 3:1
27.03.2022 Martin Pokorný (KST Blansko) KP družstev junioři 0:3
27.03.2022 David Chalupa (KST Blansko) KP družstev junioři 2:3
27.03.2022 Filip Zukal (KST Blansko) KP družstev junioři 0:3
27.03.2022 Richard Pařízek (SKST Hodonín) KP družstev junioři 0:3
27.03.2022 Jaroslav Grabovský ml. (SKST Hodonín) KP družstev junioři 0:3
13.03.2022 Zdeněk Halouzka (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
13.03.2022 Karel Pololáník (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
13.03.2022 Vladimír Kotlín (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
13.03.2022 Jan Smejkal (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
06.03.2022 Richard Lattenberg (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
06.03.2022 Radek Cimbálník (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
06.03.2022 Vojtěch Zukal (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
06.03.2022 Michaela Kupčíková (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
05.03.2022 Jaroslav Salajka ml. (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
05.03.2022 Marek Šebeček (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
27.02.2022 Petr Němec (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
27.02.2022 Jaroslav Vaněk (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
27.02.2022 Bronislav Šmíd (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
27.02.2022 Jaromír Smejkal (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
26.02.2022 Tomáš Kopřiva (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
26.02.2022 Petr Krejčí (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
20.02.2022 Josef Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 0:3
20.02.2022 Dana Křivánková (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 0:3
20.02.2022 Vojtěch Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 0:3
20.02.2022 Kamil Uj (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 1:3
13.02.2022 Thomas Eftimiadis (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
13.02.2022 Josef Marek (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
13.02.2022 Roman Tureček (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
06.02.2022 Pavel Kašparovský (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
06.02.2022 Jan Eleder (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
06.02.2022 Petr Procházka (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
05.02.2022 Pavel Krebs (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
05.02.2022 Milan Gruška (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
05.02.2022 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
05.02.2022 Stanislav Eliáš (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
05.02.2022 Michal Hnilička (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
05.02.2022 Vítězslav Kvasnica (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
05.02.2022 Ondřej Valenta (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
05.02.2022 Miloslav Vojtěch (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
30.01.2022 Jan Bartoš (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
30.01.2022 Kis Serhij (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
30.01.2022 Pavel Česnek (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
30.01.2022 Miloslav Rousek (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
15.01.2022 Dagmar Synková (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
15.01.2022 Dušan Kovář (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
15.01.2022 Zbyněk Toman (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
14.01.2022 Marek Jelínek (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
14.01.2022 Karel Rulíšek (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
09.01.2022 Jitka Chylková Urbánková (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
09.01.2022 Martin Hloska (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
09.01.2022 Martin Krupička (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
09.01.2022 Petr Simetinger (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
05.12.2021 Karel Pololáník (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
05.12.2021 Jan Smejkal (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
05.12.2021 Vladimír Kotlín (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
05.12.2021 Zdeněk Halouzka (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
21.11.2021 Tomáš Kouba (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
21.11.2021 Petr Němec (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
21.11.2021 Bronislav Šmíd (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
21.11.2021 Jaromír Smejkal (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
14.11.2021 Josef Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 0:3
14.11.2021 Kamil Uj (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 3:0
14.11.2021 Vojtěch Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 2:3
13.11.2021 Jan Pavlíček (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
13.11.2021 Filip Ryšavý (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
31.10.2021 Thomas Eftimiadis (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
31.10.2021 Robert Vudia (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
31.10.2021 Josef Marek (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
24.10.2021 Jan Eleder (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
24.10.2021 Vitězslav Čermák (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
24.10.2021 Petr Procházka (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
23.10.2021 Luboš Mišejka (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
23.10.2021 Jiří Šenkýř (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
23.10.2021 Josef Sedláček (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
17.10.2021 Vojtěch Frank (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
17.10.2021 Patrik Prachár (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
17.10.2021 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
17.10.2021 Jiří Lattenberg (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Miloslav Rousek (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
16.10.2021 Pavel Česnek (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Patrik Moučka (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Bohumil Krška (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
10.10.2021 Tomáš Kejla (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 3:1
10.10.2021 Aleš Vystrčil (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 1:3
10.10.2021 Josef Kolínek (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 1:3
10.10.2021 Radoslav Fojtl (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 3:2
03.10.2021 Tomáš Missbach (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
03.10.2021 Tomáš Makovický (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
03.10.2021 Vladimír Kroutil (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
03.10.2021 Marek Hájek (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
02.10.2021 Dušan Kovář (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
02.10.2021 Dagmar Synková (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
02.10.2021 Zbyněk Toman (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
30.09.2021 Tomáš Makovický (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
30.09.2021 Tomáš Missbach (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
30.09.2021 Marek Hájek (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
30.09.2021 Vladimír Kroutil (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
26.09.2021 Lubomír Burian (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
26.09.2021 Robert Nečas (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
26.09.2021 Martin Hloska (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
26.09.2021 Jitka Chylková Urbánková (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 0:3

Další hráči týmu MK Řeznovice E

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1475)

K2A 0:0, OP 1 29:47

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1646)

K1A 0:0, K2A 19:11, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří TOVÁREK (ELO 1345)

OP 1 12:51, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Libor UHLIAR (ELO 1481)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 50:31

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1469)

K2A 0:0, OP 1 29:44

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Další hráči týmu MK Řeznovice F

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1345)

OP 1 12:51, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 43:37

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Libor UHLIAR (ELO 1481)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 50:31

Marek HÁJEK (ELO 1490)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 75:10

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Pavel AUBRECHT (ELO 1290)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1509)

K2A 0:0, OP 2. 41:20

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1247)

OP 2. 0:0, OP 3. 23:20, OS 50:9

Tomáš MISSBACH (ELO 1325)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 45:35

Vladimír KROUTIL (ELO 1333)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 46:33

Další hráči týmu MK Řeznovice G

Aleš NOVÁK (ELO 1170)

OP 3. 0:0, OS 0:0

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1345)

OP 1 12:51, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 43:37

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Marcela ŠKŮRKOVÁ (ELO 0767)

2LŽC 0:0, DIVZ 7:21, OP 3. 0:0

Další hráči týmu U17

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer