Daniel POP

Daniel POP

Datum narození: 14. 6. 2006
Týmy: MK Řeznovice E, MK Řeznovice F, MK Řeznovice G, U17
ELO: 1214
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 9621.
Pořadí v kraji: 1230. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 228. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1216, 5.12.2021
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Josef Marek (Elo: 1404, 31.10.2021)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
09.01.2022 Jitka Chylková Urbánková (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
09.01.2022 Martin Hloska (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
09.01.2022 Martin Krupička (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
09.01.2022 Petr Simetinger (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
05.12.2021 Karel Pololáník (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
05.12.2021 Jan Smejkal (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
05.12.2021 Vladimír Kotlín (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
05.12.2021 Zdeněk Halouzka (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
21.11.2021 Tomáš Kouba (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
21.11.2021 Petr Němec (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
21.11.2021 Bronislav Šmíd (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
21.11.2021 Jaromír Smejkal (Ořechov „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
14.11.2021 Josef Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 0:3
14.11.2021 Kamil Uj (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 3:0
14.11.2021 Vojtěch Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 2:3
13.11.2021 Jan Pavlíček (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
13.11.2021 Filip Ryšavý (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
31.10.2021 Thomas Eftimiadis (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
31.10.2021 Robert Vudia (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
31.10.2021 Josef Marek (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
24.10.2021 Jan Eleder (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
24.10.2021 Vitězslav Čermák (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
24.10.2021 Petr Procházka (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
23.10.2021 Luboš Mišejka (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
23.10.2021 Jiří Šenkýř (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
23.10.2021 Josef Sedláček (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
17.10.2021 Vojtěch Frank (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
17.10.2021 Patrik Prachár (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
17.10.2021 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
17.10.2021 Jiří Lattenberg (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Miloslav Rousek (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
16.10.2021 Pavel Česnek (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Patrik Moučka (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
16.10.2021 Bohumil Krška (TJ Sokol Ostrovačice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
10.10.2021 Tomáš Kejla (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 3:1
10.10.2021 Aleš Vystrčil (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 1:3
10.10.2021 Josef Kolínek (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 1:3
10.10.2021 Radoslav Fojtl (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 3:2
03.10.2021 Tomáš Missbach (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
03.10.2021 Tomáš Makovický (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
03.10.2021 Vladimír Kroutil (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
03.10.2021 Marek Hájek (Řeznovice „H“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
02.10.2021 Dušan Kovář (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
02.10.2021 Dagmar Synková (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
02.10.2021 Zbyněk Toman (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
26.09.2021 Lubomír Burian (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
26.09.2021 Robert Nečas (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
26.09.2021 Martin Hloska (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
26.09.2021 Jitka Chylková Urbánková (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 0:3

Další hráči týmu MK Řeznovice E

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1472)

K2A 0:0, OP 1 14:30

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1649)

K1A 0:0, K2A 10:4, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří TOVÁREK (ELO 1352)

OP 1 6:30, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1452)

K2A 0:0, OP 1 16:31

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1620)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Další hráči týmu MK Řeznovice F

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1352)

OP 1 6:30, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1294)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 27:20

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Marek HÁJEK (ELO 1429)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 35:7

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel AUBRECHT (ELO 1272)

OP 2. 0:0, OP 3. 13:19, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1486)

K2A 0:0, OP 2. 24:15

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1245)

OP 2. 0:0, OP 3. 8:8, OS 37:3

Tomáš MISSBACH (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 21:16

Vladimír KROUTIL (ELO 1316)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 23:16

Další hráči týmu MK Řeznovice G

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Aleš NOVÁK (ELO 1170)

OP 3. 0:0, OS 0:0

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1352)

OP 1 6:30, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1294)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 27:20

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Marcela ŠKŮRKOVÁ (ELO 0777)

2LŽC 0:0, DIVZ 6:13, OP 3. 0:0

Radek ŠIMEČEK (ELO 1108)

OP 3. 3:5, OS 33:7

Další hráči týmu U17

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer