Mladá krev: Barbora Melisa Guassardo

Další velkou posilou našeho týmu se od nové sezóny stává Barbora Melisa GUASSARDO Teprve dvanáctiletá slovenská reprezentantka patří ve své věkové kategorii k absolutní evropské špičce. V červenci se představila na juniorském šampionátu v Ostravě, Mistrovství Evropy U13 ji čeká v září v švédském Kosta.
Její maminkou je úspěšná paralympionička Olga Barbušová, tatínkem pak bývalý trenér argentinské reprezentace Paulo Guassardo. Odtud tedy skvělé stolně tenisové předpoklady a na rodačku z Krompach poněkud netradiční jméno.
Po prvních trénincích v novém působišti naší znojemské Table Tennis Academy čeká Babu série mezinárodních turnajů Joola Satelite Tour, jež startuje v neděli ve slovenském Senci. Držíme palce!
9. 8. 2025

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2025 Web zpracoval Jan Polzer