R.I.P. Štefan Makovický

V posledních letech získal náš klub několik posil, v Moravském Krumlově se objevila celá řada nových zajímavých tváří. Těsně před zahájením letošní sezóny jsme však utrpěli také jednu velmi citelnou ztrátu. V pondělí 16. srpna nás navždy opustil náš největší a nejvěrnější fanoušek Štefan Makovický. Už nikdy tak bohužel nezazní legendární výzva k reportu z každého utkání: "Hlaste čísla, pane inženýre..."

Pišta byl sportovcem tělem i duší. A když už mu tělo sportovat nedovolilo, duše zůstala sportu věrná. Zastavit ho nedokázala amputace nohy, ani další zdravotní trable. Nevynechal takřka žádný zápas, vždycky nás srdečně podporoval.

Štefane, děkujeme a nikdy nezapomeneme!

Poslední rozloučení proběhlo v úzkém rodinném kruhu. Jménem všech současných i bývalých členů našeho klubu bychom rádi vyjádřili upřímnou soustrast pozůstalým.

21. 8. 2021

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2024 Web zpracoval Jan Polzer