Vladimir TELITSYN

Vladimir TELITSYN

Datum narození: 19. 4. 1996
Týmy: MK Řeznovice B, MK Řeznovice C, MK Řeznovice D
ELO: 1438
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 5405.
Pořadí v kraji: 734. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 142. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1488, 23.10.2021
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Jiří Šenkýř (Elo: 1609, 2.10.2021)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
12.03.2022 Josef Hála (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
12.03.2022 Zbyněk Toman (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
12.03.2022 Dušan Kovář (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
05.03.2022 Ondřej Holec (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
05.03.2022 Marek Hrabal (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
05.03.2022 Zdeněk Daněk ml. (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
05.03.2022 Ján Frimmer (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
06.02.2022 Vlastimil Veselovský (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
06.02.2022 Milan Gabryš (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
06.02.2022 Dalibor Vlček (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
06.02.2022 Jaromír Němec (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
05.02.2022 Daniel Dedek (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
05.02.2022 Tomáš Chytka (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
05.02.2022 Jan Minstr (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
05.02.2022 Roman Minster (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
03.02.2022 Miroslav Pop (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
03.02.2022 Roman Tuhý (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
03.02.2022 Tomáš Valík (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
30.01.2022 Miloslav Flössler (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
30.01.2022 Roman Malý (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
30.01.2022 Josef Polouček st. (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
29.01.2022 Filip Ryšavý (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
29.01.2022 Miroslav Daněk (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
29.01.2022 Michal Tomko (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
15.01.2022 Josef Sedláček (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
15.01.2022 Jiří Sekanina (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
15.01.2022 Oldřich Vičík (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
14.01.2022 Tomáš Frýb (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
14.01.2022 Roman Šamšula (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
27.11.2021 Zdeněk Daněk ml. (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
27.11.2021 Ondřej Holec (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
27.11.2021 Zdeněk Daněk st. (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
23.10.2021 Filip Ryšavý (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
23.10.2021 Michal Tomko (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
23.10.2021 Adam Novak (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
22.10.2021 Martin Odstrčil (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
22.10.2021 Josef Polouček st. (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
22.10.2021 Miloslav Flössler (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
02.10.2021 Jiří Šenkýř (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
02.10.2021 Josef Sedláček (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
02.10.2021 Miroslav Hégr (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
02.10.2021 Roman Šamšula (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
02.10.2021 Tomáš Frýb (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
02.10.2021 Vladimír Paseka (TJ Vážany nad Litavou A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
25.09.2021 Dušan Kovář (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
25.09.2021 Radim Firtl (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
25.09.2021 Dagmar Synková (T.J. Sokol Svatobořice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
24.09.2021 Zbyněk Kordiovský (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
24.09.2021 Karel Rulíšek (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
24.09.2021 Marek Jelínek (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3

Další hráči týmu MK Řeznovice B

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1563)

DIVM 8:12, K1A 12:11, K2A 37:5

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1485)

K2A 0:0, OP 1 29:47

Jaroslav TICHÝ (ELO 1311)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1630)

K1A 0:0, K2A 19:11, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří STIX (ELO 1471)

K2A 0:0, OP 1 30:41

Josef PAVLIŠ (ELO 1368)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Libor UHLIAR (ELO 1430)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 50:31

Martin FUČÍK (ELO 1406)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1464)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1419)

K2A 0:0, OP 1 29:44

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1533)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1509)

K2A 0:0, OP 2. 41:20

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1475)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 37:49

Tomáš STRIEGLER (ELO 1617)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 39:29

Další hráči týmu MK Řeznovice D

Bořivoj ŠVÉDA (ELO 1510)

OP 1 0:0

Jaroslav TICHÝ (ELO 1311)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jiří STIX (ELO 1471)

K2A 0:0, OP 1 30:41

Josef PAVLIŠ (ELO 1368)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1161)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 43:37

Marek HÁJEK (ELO 1348)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 75:10

Pavel AUBRECHT (ELO 1249)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1475)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 37:49

Tomáš MISSBACH (ELO 1299)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 45:35

Tomáš STRIEGLER (ELO 1617)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 39:29

Vladimír KROUTIL (ELO 1249)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 46:33

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer