Pavel AUBRECHT

Pavel AUBRECHT

Datum narození: 13. 3. 1970
Týmy: MK Řeznovice F, MK Řeznovice H, MK Řeznovice D, MK Řeznovice I
ELO: 1272
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 8474.
Pořadí v kraji: 1101. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 209. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1301, 31.10.2021
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Jan Eleder (Elo: 1360, 9.2.2020)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
09.01.2022 Zdeněk Halouzka (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
09.01.2022 Karel Tun (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
09.01.2022 Jan Smejkal (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:2
09.01.2022 Karel Pololáník (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
05.12.2021 Josef Boleslav (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
05.12.2021 Richard Lattenberg (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
05.12.2021 Michaela Kupčíková (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
05.12.2021 Radek Cimbálník (Prace „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
21.11.2021 Josef Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 1:3
21.11.2021 Vojtěch Vaverka (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 0:3
21.11.2021 Robert Duda (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 0:3
21.11.2021 Kamil Uj (Kratochvilka) Okresní přebor 3. třídy 2:3
18.11.2021 David Zeman (Lomnička „C“) Okresní soutěž 3:0
18.11.2021 Aleš Hnízdil (Lomnička „C“) Okresní soutěž 3:0
14.11.2021 Robert Vudia (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
14.11.2021 Thomas Eftimiadis (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
14.11.2021 Roman Tureček (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
14.11.2021 Josef Marek (Říčany „A“) Okresní přebor 3. třídy 1:3
31.10.2021 Bohumír Munduch (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 3:0
31.10.2021 Vitězslav Čermák (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 2:3
31.10.2021 Ondřej Svoboda (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 3:1
31.10.2021 Michal Bíla (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 3:1
30.10.2021 Vitězslav Čermák (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
30.10.2021 Ondřej Svoboda (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
30.10.2021 Jan Eleder (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
30.10.2021 Zdeněk Indra (N.Bránice „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
24.10.2021 Miroslav Vasas (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
24.10.2021 Pavel Krebs (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
24.10.2021 Oldřich Racek (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
24.10.2021 Michal Hnilička (S.Kuřim „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:0
10.10.2021 Robert Nečas (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
10.10.2021 Lubomír Burian (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
10.10.2021 Jiří Perka (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 2:3
10.10.2021 Petr Simetinger (Lažánky „C“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
26.09.2021 Karel Pololáník (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 0:3
26.09.2021 Vladimír Kotlín (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
26.09.2021 Jan Smejkal (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 3:1
26.09.2021 Zdeněk Halouzka (D.H. Loučky „B“) Okresní přebor 3. třídy 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice F

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Daniel POP (ELO 1214)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 19:22

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1352)

OP 1 6:30, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1294)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 27:20

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Marek HÁJEK (ELO 1429)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 35:7

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1486)

K2A 0:0, OP 2. 24:15

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1245)

OP 2. 0:0, OP 3. 8:8, OS 37:3

Tomáš MISSBACH (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 21:16

Vladimír KROUTIL (ELO 1316)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 23:16

Další hráči týmu MK Řeznovice H

David PYROCHTA (ELO 1077)

OP 3. 0:1, OS 26:10

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Lubomír PYROCHTA (ELO 0933)

OP 3. 0:0, OS 23:18

Marcel SEMRÁD (ELO 0857)

OP 3. 0:0, OS 12:13

Marek HÁJEK (ELO 1429)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 35:7

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1245)

OP 2. 0:0, OP 3. 8:8, OS 37:3

Tomáš MISSBACH (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 21:16

Vladimír KROUTIL (ELO 1316)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 23:16

Další hráči týmu MK Řeznovice D

Bořivoj ŠVÉDA (ELO 1496)

OP 1 0:0

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří STIX (ELO 1459)

K2A 0:0, OP 1 23:32

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1294)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 27:20

Marek HÁJEK (ELO 1429)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 35:7

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Tomáš MISSBACH (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 21:16

Tomáš STRIEGLER (ELO 1552)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 25:19

Vladimír KROUTIL (ELO 1316)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 23:16

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice I

Aleš DOUPOVEC (ELO 0924)

OS 1:3

Aleš NOVÁK (ELO 1170)

OP 3. 0:0, OS 0:0

Břetislav KUČERA (ELO 0841)

OS 0:0

David PYROCHTA (ELO 1077)

OP 3. 0:1, OS 26:10

Ilja POKORNÝ (ELO 0956)

OS 0:0

Josef KOLOUCH (ELO 0751)

OS 0:0

Libor BILAN (ELO 1187)

OS 0:0

Lubomír PYROCHTA (ELO 0933)

OP 3. 0:0, OS 23:18

Marcel SEMRÁD (ELO 0857)

OP 3. 0:0, OS 12:13

Radek ŠIMEČEK (ELO 1108)

OP 3. 3:5, OS 33:7

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1245)

OP 2. 0:0, OP 3. 8:8, OS 37:3

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer