Matouš VYBÍRAL

Matouš VYBÍRAL

Datum narození: 1. 1. 2001
Týmy: MK Řeznovice
ELO: 1770
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 681.
Pořadí v kraji: 111. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 9. v Znojmo

Nejvyšší dosažené ELO: 1824, 21.1.2020
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Jan Jírek (Elo: 1949, 24.11.2019)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
03.10.2021 Vladimír Jeřábek (SK Slatina) 3.liga mužů sk.C 3:0
03.10.2021 Jan Traxler (SK Slatina) 3.liga mužů sk.C 3:1
03.10.2021 Martin Fila (SK Slatina) 3.liga mužů sk.C 1:3
03.10.2021 Filip Vaculík (SK Slatina) 3.liga mužů sk.C 0:3
02.10.2021 Jan Toufar (TTC MS Brno C) 3.liga mužů sk.C 3:1
02.10.2021 Petr Tureček (TTC MS Brno C) 3.liga mužů sk.C 0:3
02.10.2021 Jakub Sirbu (TTC MS Brno C) 3.liga mužů sk.C 3:1
02.10.2021 Martin Poledňa (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:1
02.10.2021 Vitalij Charitonov (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:2
02.10.2021 Petr Laicman (TJ Sokol Brno I A) Divize muži 3:1
01.10.2021 Zdeněk Müller (TJ Sokol Hlubočany B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
01.10.2021 Josef Pořízek (TJ Sokol Hlubočany B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
01.10.2021 Miroslav Šmetka (TJ Sokol Hlubočany B) Krajská soutěž I. třídy A 1:3
19.09.2021 Jaroslav Grabovský ml. (SKST PLUS Hodonín C) Divize muži 1:3
19.09.2021 Eduard Orel (SKST PLUS Hodonín C) Divize muži 1:3
18.09.2021 Pavel Šťastný (SK Kuřim A) Krajská soutěž I. třídy A 3:2
18.09.2021 Tomáš Smolík (SK Kuřim A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
17.09.2021 Ladislav Železný (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 2:3
17.09.2021 Radek Pikula (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
17.09.2021 Zdeněk Paták (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
17.09.2021 Jakub Ertl (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 1:3

Další hráči týmu MK Řeznovice

Adam LUSTIG (ELO 1685)

DIVM 0:2, K1A 5:3, K2A 15:2

Aleš HORÁK (ELO 1912)

DIVM 0:0

David MUSIL (ELO 1940)

DIVM 10:4

František DOHNAL (ELO 1648)

DIVM 0:0, K1A 6:7

Jindřich BÍLA (ELO 1811)

DIVM 7:5, K1A 5:2

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1638)

DIVM 0:0, K1A 0:0, K2A 2:0

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 1:3, K2A 9:9

Lukáš PEČINKA (ELO 1819)

DIVM 0:0

Lukáš ROTREKL (ELO 1687)

DIVM 0:0, K1A 3:7

Martin MAŠTERA (ELO 1749)

DIVM 3:9, K1A 8:4

Matouš VYBÍRAL (ELO 1776)

DIVM 4:5

Stanislav JELÍNEK (ELO 1840)

DIVM 0:0

Tomáš FILÁK (ELO 1803)

DIVM 0:0

Vojtěch LEHOCKÝ (ELO 1707)

DIVM 0:0, K1A 9:4, K2A 14:2

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2021 Web zpracoval Jan Polzer