Martin MAŠTERA

Martin MAŠTERA

Datum narození: 2. 9. 1984
Týmy: MK Řeznovice, MK Řeznovice B
ELO: 1758
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 801.
Pořadí v kraji: 134. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 19. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1802, 8.2.2020
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Radek Krčál (Elo: 1846, 23.11.2019)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
04.10.2020 Libor Kutil (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
04.10.2020 Ján Kapusta (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
04.10.2020 Martin Cetkovský (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
04.10.2020 Jiří Obalil (TJ Šošůvka A) Krajská soutěž I. třídy A 2:3
03.10.2020 Zdeněk Šípka (SK Kuřim A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
03.10.2020 František Vermouzek (SK Kuřim A) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
03.10.2020 Petr Fučík (SK Kuřim A) Krajská soutěž I. třídy A 1:3
03.10.2020 Tomáš Smolík (SK Kuřim A) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
19.09.2020 Ivo Šalomoun (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
19.09.2020 Lubomír Šalamoun (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C) Krajská soutěž I. třídy A 2:3
19.09.2020 Aleš Novák (HB Ostrov D) 3.liga mužů sk.C 0:3
19.09.2020 Jakub Hitzger (HB Ostrov D) 3.liga mužů sk.C 1:3
19.09.2020 Daniel Bárta (HB Ostrov D) 3.liga mužů sk.C 2:3
18.09.2020 František Záděra (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:1
18.09.2020 Zdeněk Paták (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
18.09.2020 Jakub Ertl (Orel jednota Silůvky B) Krajská soutěž I. třídy A 3:0
12.09.2020 Jiří Slavík (Orel jednota Šitbořice) Český pohár II. stupeň 3:2
12.09.2020 Ondřej Slavík (Orel jednota Šitbořice) Český pohár II. stupeň 3:1
12.09.2020 Jan Ondráček (DDM Soběslav-Studená) Český pohár II. stupeň 2:3
12.09.2020 Radim Šindelář (DDM Soběslav-Studená) Český pohár II. stupeň 1:3
12.09.2020 Radek Krčál (Slavoj Polná) Český pohár II. stupeň 2:3
12.09.2020 Martin Kučera (Slavoj Polná) Český pohár II. stupeň 3:2
12.09.2020 František Bláha (Slavoj Polná) Český pohár II. stupeň 0:3

Další hráči týmu MK Řeznovice

Adam LUSTIG (ELO 1693)

3LMC 0:0, K1A 1:3, K2B 2:0

Aleš HORÁK (ELO 1912)

3LMC 5:5

David MUSIL (ELO 1952)

3LMC 6:4

Jindřich BÍLA (ELO 1793)

3LMC 4:5

Lukáš PEČINKA (ELO 1819)

3LMC 3:3, K1A 9:0

Lukáš ROTREKL (ELO 1716)

3LMC 0:0, K1A 5:7

Michael FRüHAUF (ELO 1688)

3LMC 0:0, K1A 0:0, K2B 0:0

Tomáš FILÁK (ELO 1803)

3LMC 0:0

Vojtěch LEHOCKÝ (ELO 1668)

3LMC 0:0, K1A 4:6, K2B 3:1

Další hráči týmu MK Řeznovice B

Adam LUSTIG (ELO 1693)

3LMC 0:0, K1A 1:3, K2B 2:0

František DOHNAL (ELO 1724)

K1A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1629)

K1A 0:0, K2B 5:3, OP1 6:2

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1635)

K1A 0:0, K2B 6:1

Lukáš PEČINKA (ELO 1819)

3LMC 3:3, K1A 9:0

Lukáš ROTREKL (ELO 1716)

3LMC 0:0, K1A 5:7

Michael FRüHAUF (ELO 1688)

3LMC 0:0, K1A 0:0, K2B 0:0

Tomáš STRIEGLER (ELO 1633)

K1A 0:0, K2B 0:0, OP1 5:3

Vojtěch LEHOCKÝ (ELO 1668)

3LMC 0:0, K1A 4:6, K2B 3:1

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2021 Web zpracoval Jan Polzer