Marcel SEMRÁD

Marcel SEMRÁD

Datum narození: 14. 1. 1970
Týmy: MK Řeznovice H, MK Řeznovice I
ELO: 0849
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 15303.
Pořadí v kraji: 1968. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 355. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 960, 8.11.2015
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Leoš Hrnčíř (Elo: 1180, 27.10.2019)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
05.03.2022 Lukáš Vojanec (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 3:0
05.03.2022 Aleš Sehnal (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 2:3
05.03.2022 Jan Raus (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 1:3
05.03.2022 Richard Sehnal (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 0:3
26.02.2022 Radim Klouda (Lomnička „C“) Okresní soutěž 1:3
26.02.2022 Jakub Červinka (Lomnička „C“) Okresní soutěž 0:3
26.02.2022 Tomáš Hrabec (Lomnička „C“) Okresní soutěž 0:3
26.02.2022 David Zeman (Lomnička „C“) Okresní soutěž 3:1
20.02.2022 Oldřich Spáčil (Syrovice „B“) Okresní soutěž 0:3
20.02.2022 Lukáš Hudec (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:2
20.02.2022 Vít Ostřížek (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:0
20.02.2022 Tomáš Hudec (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:0
23.01.2022 Martin Jan (Syrovice „A“) Okresní soutěž 0:3
23.01.2022 Adam Zabloudil (Syrovice „A“) Okresní soutěž 0:3
23.01.2022 Pavlína Jouklová (Syrovice „A“) Okresní soutěž 0:3
23.01.2022 Pavel Hanuš (Syrovice „A“) Okresní soutěž 0:3
27.11.2021 Richard Sehnal (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 0:3
27.11.2021 Jan Raus (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 0:3
27.11.2021 Lukáš Vojanec (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 3:0
27.11.2021 Aleš Sehnal (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 0:3
18.11.2021 Leopold Němec (Lomnička „C“) Okresní soutěž 0:3
18.11.2021 Vladislav Horký (Lomnička „C“) Okresní soutěž 2:3
14.11.2021 Lukáš Hudec (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:0
14.11.2021 Oldřich Spáčil (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:2
14.11.2021 Vít Ostřížek (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:1
14.11.2021 Jan Prokeš (Syrovice „B“) Okresní soutěž 2:3
24.10.2021 Monika Zemachová (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:2
24.10.2021 Lukáš Burda (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:0
24.10.2021 Aleš Pop (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:0
24.10.2021 Šimon Pavelec (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:2
17.10.2021 Ladislav Vaněk (Ořechov „C“) Okresní soutěž 2:3
17.10.2021 Michal Kačur ml. (Ořechov „C“) Okresní soutěž 1:3
17.10.2021 Zdeněk Nesrsta (Ořechov „C“) Okresní soutěž 0:3
17.10.2021 Michal Kačur st. (Ořechov „C“) Okresní soutěž 0:3
16.10.2021 Petr Pirožek (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 3:0
16.10.2021 David Pirožek (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 1:3
16.10.2021 Radim Karban (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 3:0
03.10.2021 Petr Arnošt (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:1
03.10.2021 Petr Kučera (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:1
03.10.2021 Martin Toman (Střelice „B“) Okresní soutěž 1:3
03.10.2021 Jiří Mazal (Střelice „B“) Okresní soutěž 1:3

Další hráči týmu MK Řeznovice H

David PYROCHTA (ELO 1052)

OP 3. 0:1, OS 44:23

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Lubomír PYROCHTA (ELO 0910)

OP 3. 0:0, OS 32:37

Marek HÁJEK (ELO 1490)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 75:10

Pavel AUBRECHT (ELO 1290)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1247)

OP 2. 0:0, OP 3. 23:20, OS 50:9

Tomáš MISSBACH (ELO 1325)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 45:35

Vladimír KROUTIL (ELO 1333)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 46:33

Další hráči týmu MK Řeznovice I

Aleš DOUPOVEC (ELO 0924)

OS 1:3

Aleš NOVÁK (ELO 1170)

OP 3. 0:0, OS 0:0

Břetislav KUČERA (ELO 0841)

OS 0:0

David PYROCHTA (ELO 1052)

OP 3. 0:1, OS 44:23

Ilja POKORNÝ (ELO 0956)

OS 0:0

Josef KOLOUCH (ELO 0751)

OS 0:0

Libor BILAN (ELO 1188)

OS 0:0

Lubomír PYROCHTA (ELO 0910)

OP 3. 0:0, OS 32:37

Pavel AUBRECHT (ELO 1290)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1247)

OP 2. 0:0, OP 3. 23:20, OS 50:9

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer