Lubomír PYROCHTA

Lubomír PYROCHTA

Datum narození: 13. 3. 1968
Týmy: MK Řeznovice H, MK Řeznovice I
ELO: 0910
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 14807.
Pořadí v kraji: 1895. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 340. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1059, 11.11.2014
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

František Dohnal (Elo: 1228, 14.11.2016)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
26.02.2022 Tomáš Hrabec (Lomnička „C“) Okresní soutěž 0:3
26.02.2022 David Zeman (Lomnička „C“) Okresní soutěž 3:2
26.02.2022 Radim Klouda (Lomnička „C“) Okresní soutěž 1:3
26.02.2022 Jakub Červinka (Lomnička „C“) Okresní soutěž 0:3
20.02.2022 Tomáš Hudec (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:0
20.02.2022 Oldřich Spáčil (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:1
20.02.2022 Lukáš Hudec (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:0
20.02.2022 Vít Ostřížek (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:0
13.02.2022 Bohumír Munduch (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 1:3
13.02.2022 Ondřej Svoboda (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 0:3
13.02.2022 Jan Kulíšek (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 0:3
13.02.2022 Michal Bíla (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 0:3
06.02.2022 Aleš Pop (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:0
06.02.2022 Jiří Klíma (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 0:3
06.02.2022 Pavel Vašulka (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 0:3
06.02.2022 Jan Šenkýř (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 0:3
05.02.2022 Michal Kačur ml. (Ořechov „C“) Okresní soutěž 0:3
05.02.2022 Adam Smejkal (Ořechov „C“) Okresní soutěž 3:2
05.02.2022 Michal Kačur st. (Ořechov „C“) Okresní soutěž 0:3
05.02.2022 Zdeněk Nesrsta (Ořechov „C“) Okresní soutěž 0:3
30.01.2022 Petr Pirožek (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 3:0
30.01.2022 Jiří Přidal (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 1:3
30.01.2022 Tomáš Pirožek (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 3:0
30.01.2022 David Pirožek (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 0:3
23.01.2022 Adam Zabloudil (Syrovice „A“) Okresní soutěž 2:3
23.01.2022 Pavlína Jouklová (Syrovice „A“) Okresní soutěž 0:3
23.01.2022 Pavel Hanuš (Syrovice „A“) Okresní soutěž 0:3
23.01.2022 Martin Jan (Syrovice „A“) Okresní soutěž 0:3
15.01.2022 Jaroslav Brückner (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:2
15.01.2022 Martin Toman (Střelice „B“) Okresní soutěž 1:3
15.01.2022 Jiří Mazal (Střelice „B“) Okresní soutěž 0:3
15.01.2022 Petr Kučera (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:1
09.01.2022 Martin ČECH (Mělčany) Okresní soutěž 3:1
09.01.2022 Jiří Hron (Mělčany) Okresní soutěž 0:3
09.01.2022 Jiří Haška (Mělčany) Okresní soutěž 1:3
09.01.2022 Pavel Vašek (Mělčany) Okresní soutěž 2:3
27.11.2021 Lukáš Vojanec (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 3:0
27.11.2021 Aleš Sehnal (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 3:1
27.11.2021 Richard Sehnal (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 1:3
27.11.2021 Jan Raus (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 1:3
18.11.2021 Vladislav Horký (Lomnička „C“) Okresní soutěž 3:0
18.11.2021 David Zeman (Lomnička „C“) Okresní soutěž 3:0
18.11.2021 Aleš Hnízdil (Lomnička „C“) Okresní soutěž 3:0
18.11.2021 Leopold Němec (Lomnička „C“) Okresní soutěž 3:0
14.11.2021 Vít Ostřížek (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:1
14.11.2021 Lukáš Hudec (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:0
14.11.2021 Jan Prokeš (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:0
14.11.2021 Oldřich Spáčil (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:0
24.10.2021 Aleš Pop (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:0
24.10.2021 Šimon Pavelec (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:0
24.10.2021 Monika Zemachová (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:1
24.10.2021 Lukáš Burda (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:0
17.10.2021 Michal Kačur st. (Ořechov „C“) Okresní soutěž 0:3
17.10.2021 Ladislav Vaněk (Ořechov „C“) Okresní soutěž 1:3
17.10.2021 Michal Kačur ml. (Ořechov „C“) Okresní soutěž 0:3
17.10.2021 Zdeněk Nesrsta (Ořechov „C“) Okresní soutěž 0:3
16.10.2021 Jiří Přidal (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 0:3
10.10.2021 Pavlína Jouklová (Syrovice „A“) Okresní soutěž 0:3
10.10.2021 Adam Zabloudil (Syrovice „A“) Okresní soutěž 3:0
10.10.2021 Martin Jan (Syrovice „A“) Okresní soutěž 3:0
10.10.2021 Pavel Hanuš (Syrovice „A“) Okresní soutěž 0:3
03.10.2021 Jiří Mazal (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:0
03.10.2021 Petr Arnošt (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:0
03.10.2021 Petr Kučera (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:0
03.10.2021 Martin Toman (Střelice „B“) Okresní soutěž 2:3
26.09.2021 Jiří Hron (Mělčany) Okresní soutěž 0:3
26.09.2021 Petr Hron (Mělčany) Okresní soutěž 2:3
26.09.2021 Martin ČECH (Mělčany) Okresní soutěž 3:2
26.09.2021 Roman Matuška (Mělčany) Okresní soutěž 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice H

David PYROCHTA (ELO 1052)

OP 3. 0:1, OS 44:23

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Marcel SEMRÁD (ELO 0849)

OP 3. 0:0, OS 17:24

Marek HÁJEK (ELO 1490)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 75:10

Pavel AUBRECHT (ELO 1290)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1247)

OP 2. 0:0, OP 3. 23:20, OS 50:9

Tomáš MISSBACH (ELO 1325)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 45:35

Vladimír KROUTIL (ELO 1333)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 46:33

Další hráči týmu MK Řeznovice I

Aleš DOUPOVEC (ELO 0924)

OS 1:3

Aleš NOVÁK (ELO 1170)

OP 3. 0:0, OS 0:0

Břetislav KUČERA (ELO 0841)

OS 0:0

David PYROCHTA (ELO 1052)

OP 3. 0:1, OS 44:23

Ilja POKORNÝ (ELO 0956)

OS 0:0

Josef KOLOUCH (ELO 0751)

OS 0:0

Libor BILAN (ELO 1188)

OS 0:0

Marcel SEMRÁD (ELO 0849)

OP 3. 0:0, OS 17:24

Pavel AUBRECHT (ELO 1290)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1247)

OP 2. 0:0, OP 3. 23:20, OS 50:9

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer