Libor UHLIAR

Libor UHLIAR

Datum narození: 25. 10. 1966
Týmy: MK Řeznovice C, MK Řeznovice E, MK Řeznovice F
ELO: 1434
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 5164.
Pořadí v kraji: 707. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 138. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1474, 26.9.2021
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Jiří Česnek (Elo: 1618, 28.10.2017)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
09.01.2022 Filip Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
09.01.2022 Pavel Urbánek (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
09.01.2022 Jan Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
09.01.2022 Petr Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
05.12.2021 Aleš Šlezinger (S.Kuřim „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
05.12.2021 Jaroslav Hýsek (S.Kuřim „B“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
28.11.2021 Michal Palko (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
28.11.2021 Jan Pokorný (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
28.11.2021 Marek Pokorný (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
28.11.2021 Rostislav Krška (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
21.11.2021 Adam Lindovský (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
21.11.2021 Dana Krčková (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
21.11.2021 Tomáš Forman (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
21.11.2021 Milan Mazel (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
13.11.2021 Radek Vitovský (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
13.11.2021 Michal Zelený (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
13.11.2021 Lubomír Sekanina (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
13.11.2021 Petr Chvátal (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
31.10.2021 Zdeněk Bahenský (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
31.10.2021 Pavel Dospíšil (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
31.10.2021 Tomáš Bahenský (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
31.10.2021 Matěj Kurdiovský (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
24.10.2021 Miroslav Bednář st. (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
24.10.2021 Jan Pololáník (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
24.10.2021 Vlastimil Wünsch (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
24.10.2021 Martin Mašek (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
17.10.2021 Vítězslav Kvasnica (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
17.10.2021 Miloslav Vojtěch (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
17.10.2021 Bohuslav Paták (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
17.10.2021 Stanislav Eliáš (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
16.10.2021 Petra Ondrušíková (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
16.10.2021 Petr Tvarůžek (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
16.10.2021 Josef Pospíšil (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
16.10.2021 Vladimír Smetana (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
10.10.2021 Radim Koumar (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
10.10.2021 Rudolf Cvrkal ml. (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
10.10.2021 Matěj Kytner (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
10.10.2021 Zdeněk Pásek (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
02.10.2021 Ivo Bukáček (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
02.10.2021 Lukáš Horký (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
02.10.2021 Martin Toman (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
02.10.2021 Petr Zátrapa (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
26.09.2021 Petr Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
26.09.2021 Tobiáš Sendler (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
26.09.2021 Jan Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
26.09.2021 Pavel Urbánek (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1706)

DIVM 0:2, K1A 11:7, K2A 25:4

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1472)

K2A 0:0, OP 1 14:30

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1649)

K1A 0:0, K2A 10:4, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří STIX (ELO 1459)

K2A 0:0, OP 1 23:32

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 3:3, K2A 11:10

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1452)

K2A 0:0, OP 1 16:31

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1620)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1486)

K2A 0:0, OP 2. 24:15

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Tomáš STRIEGLER (ELO 1552)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 25:19

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice E

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Daniel POP (ELO 1214)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 19:22

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1472)

K2A 0:0, OP 1 14:30

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1649)

K1A 0:0, K2A 10:4, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří TOVÁREK (ELO 1352)

OP 1 6:30, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1452)

K2A 0:0, OP 1 16:31

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1620)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Další hráči týmu MK Řeznovice F

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Daniel POP (ELO 1214)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 19:22

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1352)

OP 1 6:30, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1294)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 27:20

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Marek HÁJEK (ELO 1429)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 35:7

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel AUBRECHT (ELO 1272)

OP 2. 0:0, OP 3. 13:19, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1486)

K2A 0:0, OP 2. 24:15

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1245)

OP 2. 0:0, OP 3. 8:8, OS 37:3

Tomáš MISSBACH (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 21:16

Vladimír KROUTIL (ELO 1316)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 23:16

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer