Libor UHLIAR

Libor UHLIAR

Datum narození: 25. 10. 1966
Týmy: MK Řeznovice C, MK Řeznovice E, MK Řeznovice F
ELO: 1481
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 4550.
Pořadí v kraji: 616. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 133. v Brno - město

Nejvyšší dosažené ELO: 1481, 13.3.2022
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Jiří Česnek (Elo: 1617, 28.10.2017)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
13.03.2022 Radoslaw Morawski (S.Kuřim „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
13.03.2022 Aleš Šlezinger (S.Kuřim „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
13.03.2022 Michal Hnilička (S.Kuřim „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
13.03.2022 Jaroslav Hýsek (S.Kuřim „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
06.03.2022 Jan Pokorný (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
06.03.2022 Michal Palko (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
06.03.2022 Marek Pokorný (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
06.03.2022 Rostislav Krška (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
25.02.2022 Václav Malý (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
25.02.2022 Dana Krčková (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
25.02.2022 Milan Mazel (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
20.02.2022 Petr Chvátal (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
20.02.2022 Petr Slezák (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
20.02.2022 Michal Zelený (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
20.02.2022 Šimon Veselý (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
13.02.2022 Zdeněk Bahenský (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
13.02.2022 Pavel Dospíšil (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
13.02.2022 Tomáš Bahenský (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
13.02.2022 Milan Svoboda (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
06.02.2022 Vlastimil Wünsch (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
06.02.2022 Martin Mašek (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
06.02.2022 Jan Pololáník (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
06.02.2022 Miroslav Bednář st. (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
30.01.2022 Petra Ondrušíková (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
30.01.2022 Vladimír Smetana (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
30.01.2022 Libor Pilát (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
30.01.2022 Pavel Nekvapil (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
17.01.2022 Zdeněk Pásek (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
17.01.2022 Radek Koumar (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
17.01.2022 Matěj Kytner (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
17.01.2022 Libor Malík (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
16.01.2022 Petr Zátrapa (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
16.01.2022 Ivo Bukáček (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
16.01.2022 Lukáš Horký (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
16.01.2022 Vojtěch Fišer (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
09.01.2022 Filip Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
09.01.2022 Pavel Urbánek (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
09.01.2022 Jan Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
09.01.2022 Petr Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
05.12.2021 Aleš Šlezinger (S.Kuřim „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
05.12.2021 Jaroslav Hýsek (S.Kuřim „B“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
28.11.2021 Michal Palko (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
28.11.2021 Jan Pokorný (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
28.11.2021 Marek Pokorný (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
28.11.2021 Rostislav Krška (Ostrovačice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
21.11.2021 Adam Lindovský (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
21.11.2021 Dana Krčková (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
21.11.2021 Tomáš Forman (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
21.11.2021 Milan Mazel (Tvarožná „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
13.11.2021 Radek Vitovský (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
13.11.2021 Michal Zelený (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
13.11.2021 Lubomír Sekanina (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
13.11.2021 Petr Chvátal (Ostopovice „B“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
31.10.2021 Zdeněk Bahenský (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
31.10.2021 Pavel Dospíšil (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
31.10.2021 Tomáš Bahenský (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
31.10.2021 Matěj Kurdiovský (Tišnov „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
24.10.2021 Miroslav Bednář st. (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
24.10.2021 Jan Pololáník (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
24.10.2021 Vlastimil Wünsch (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
24.10.2021 Martin Mašek (D.H. Loučky „A“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
17.10.2021 Vítězslav Kvasnica (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
17.10.2021 Miloslav Vojtěch (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
17.10.2021 Bohuslav Paták (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
17.10.2021 Stanislav Eliáš (Mokrá „C“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
16.10.2021 Petra Ondrušíková (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
16.10.2021 Petr Tvarůžek (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
16.10.2021 Josef Pospíšil (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
16.10.2021 Vladimír Smetana (Nosislav „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
10.10.2021 Radim Koumar (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
10.10.2021 Rudolf Cvrkal ml. (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
10.10.2021 Matěj Kytner (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
10.10.2021 Zdeněk Pásek (Lomnička „A“) Okresní přebor 2. třídy 0:3
02.10.2021 Ivo Bukáček (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:1
02.10.2021 Lukáš Horký (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 2:3
02.10.2021 Martin Toman (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
02.10.2021 Petr Zátrapa (Střelice „A“) Okresní přebor 2. třídy 3:2
26.09.2021 Petr Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
26.09.2021 Tobiáš Sendler (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:0
26.09.2021 Jan Steinhauser (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 1:3
26.09.2021 Pavel Urbánek (Lažánky „B“) Okresní přebor 2. třídy 3:1

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1717)

DIVM 8:12, K1A 12:11, K2A 37:5

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1475)

K2A 0:0, OP 1 29:47

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1646)

K1A 0:0, K2A 19:11, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří STIX (ELO 1460)

K2A 0:0, OP 1 30:41

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1469)

K2A 0:0, OP 1 29:44

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1509)

K2A 0:0, OP 2. 41:20

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1451)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 37:49

Tomáš STRIEGLER (ELO 1559)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 39:29

Vladimir TELITSYN (ELO 1438)

K1A 0:0, K2A 11:31, OP 1 2:6

Další hráči týmu MK Řeznovice E

Daniel POP (ELO 1275)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 35:40

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1475)

K2A 0:0, OP 1 29:47

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1646)

K1A 0:0, K2A 19:11, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří TOVÁREK (ELO 1345)

OP 1 12:51, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1469)

K2A 0:0, OP 1 29:44

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Další hráči týmu MK Řeznovice F

Daniel POP (ELO 1275)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 35:40

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jiří TOVÁREK (ELO 1345)

OP 1 12:51, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Josef ZÁVIŠKA (ELO 1307)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 43:37

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Marek HÁJEK (ELO 1490)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 75:10

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Pavel AUBRECHT (ELO 1290)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1509)

K2A 0:0, OP 2. 41:20

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1247)

OP 2. 0:0, OP 3. 23:20, OS 50:9

Tomáš MISSBACH (ELO 1325)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 45:35

Vladimír KROUTIL (ELO 1333)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 46:33

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer