Jindřich JEDLIČKA

Jindřich JEDLIČKA

Datum narození: 24. 12. 1970
Týmy: MK Řeznovice B, MK Řeznovice C, MK Řeznovice, MK Řeznovice E
ELO: 1646
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 2012.
Pořadí v kraji: 279. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 51. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1663, 12.12.2015
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Václav Navrátil (Elo: 1723, 23.2.2014)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
05.03.2022 Marek Hrabal (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
05.03.2022 Zdeněk Daněk ml. (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
05.03.2022 Ján Frimmer (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
05.03.2022 Zdeněk Daněk st. (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
04.03.2022 Karel Rulíšek (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
04.03.2022 David Mráz (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
04.03.2022 Marek Jelínek (TJ Velešovice A) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
13.02.2022 Jaromír Vojáček (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
13.02.2022 Martin Heřmanský (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
13.02.2022 Marek Šebeček (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
13.02.2022 Jaroslav Bubla st. (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
30.01.2022 Josef Polouček st. (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
30.01.2022 Jaromír Flössler (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
29.01.2022 Miroslav Daněk (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
29.01.2022 Michal Tomko (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
29.01.2022 Petr Bartoň (TJ Sokol Brno I C) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
15.01.2022 Oldřich Vičík (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
15.01.2022 Jiří Šenkýř (TJ Sokol Rebešovice B) Krajská soutěž II. třídy A 3:0
05.12.2021 Vlastimil Veselovský (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
05.12.2021 Jaromír Němec (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
05.12.2021 Milan Gabryš (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
05.12.2021 Dalibor Vlček (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
28.11.2021 Miloš Klíma (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.11.2021 Jan Minstr (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.11.2021 Marek Feith (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.11.2021 Roman Minster (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
27.11.2021 Ondřej Holec (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
27.11.2021 Zdeněk Daněk st. (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
27.11.2021 Ján Frimmer (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
27.11.2021 Zdeněk Daněk ml. (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
26.11.2021 Marek Šebeček (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
26.11.2021 Jaroslav Bubla st. (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
26.11.2021 Jaromír Vojáček (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
30.10.2021 Miroslav Pop (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
30.10.2021 Roman Tuhý (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
30.10.2021 Tomáš Adam (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
22.10.2021 Martin Odstrčil (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
22.10.2021 Josef Polouček st. (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2

Další hráči týmu MK Řeznovice B

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1717)

DIVM 8:12, K1A 12:11, K2A 37:5

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1475)

K2A 0:0, OP 1 29:47

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jiří STIX (ELO 1460)

K2A 0:0, OP 1 30:41

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Libor UHLIAR (ELO 1481)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 50:31

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1469)

K2A 0:0, OP 1 29:44

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1509)

K2A 0:0, OP 2. 41:20

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1451)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 37:49

Tomáš STRIEGLER (ELO 1559)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 39:29

Vladimir TELITSYN (ELO 1438)

K1A 0:0, K2A 11:31, OP 1 2:6

Další hráči týmu MK Řeznovice

Další hráči týmu MK Řeznovice E

Daniel POP (ELO 1275)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 35:40

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1475)

K2A 0:0, OP 1 29:47

Jiří TOVÁREK (ELO 1345)

OP 1 12:51, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Libor UHLIAR (ELO 1481)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 50:31

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1469)

K2A 0:0, OP 1 29:44

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer