Jindřich JEDLIČKA

Jindřich JEDLIČKA

Datum narození: 24. 12. 1970
Týmy: MK Řeznovice B, MK Řeznovice C, MK Řeznovice, MK Řeznovice E
ELO: 1649
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 1842.
Pořadí v kraji: 259. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 45. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1662, 12.12.2015
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Václav Navrátil (Elo: 1723, 23.2.2014)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
05.12.2021 Vlastimil Veselovský (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
05.12.2021 Jaromír Němec (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
05.12.2021 Milan Gabryš (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
05.12.2021 Dalibor Vlček (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
28.11.2021 Miloš Klíma (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.11.2021 Jan Minstr (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.11.2021 Marek Feith (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.11.2021 Roman Minster (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
27.11.2021 Ondřej Holec (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
27.11.2021 Zdeněk Daněk st. (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
27.11.2021 Ján Frimmer (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
27.11.2021 Zdeněk Daněk ml. (TTC Komořany A) Krajská soutěž II. třídy A 0:3
26.11.2021 Marek Šebeček (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:1
26.11.2021 Jaroslav Bubla st. (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
26.11.2021 Jaromír Vojáček (TJ Sokol Otnice A) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
30.10.2021 Miroslav Pop (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E) Krajská soutěž II. třídy A 1:3
30.10.2021 Roman Tuhý (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E) Krajská soutěž II. třídy A 2:3
30.10.2021 Tomáš Adam (KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
22.10.2021 Martin Odstrčil (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2
22.10.2021 Josef Polouček st. (TJ Sokol Rousínovec A) Krajská soutěž II. třídy A 3:2

Další hráči týmu MK Řeznovice B

Adam LUSTIG (ELO 1706)

DIVM 0:2, K1A 11:7, K2A 25:4

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 3:3, K2A 11:10

Lukáš PEČINKA (ELO 1822)

DIVM 1:4, K1A 1:1

Lukáš ROTREKL (ELO 1675)

DIVM 0:0, K1A 13:19

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Tomáš STRIEGLER (ELO 1552)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 25:19

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1706)

DIVM 0:2, K1A 11:7, K2A 25:4

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1472)

K2A 0:0, OP 1 14:30

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jiří STIX (ELO 1459)

K2A 0:0, OP 1 23:32

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 3:3, K2A 11:10

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1452)

K2A 0:0, OP 1 16:31

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1620)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1486)

K2A 0:0, OP 2. 24:15

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Tomáš STRIEGLER (ELO 1552)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 25:19

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice

Další hráči týmu MK Řeznovice E

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Daniel POP (ELO 1214)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 19:22

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jaroslav NUNVÁŘ (ELO 1472)

K2A 0:0, OP 1 14:30

Jiří TOVÁREK (ELO 1352)

OP 1 6:30, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1452)

K2A 0:0, OP 1 16:31

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1620)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer