Jaroslav NUNVÁŘ

Jaroslav NUNVÁŘ

Datum narození: 7. 1. 1960
Týmy: MK Řeznovice C, MK Řeznovice E
ELO: 1472
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 4458.
Pořadí v kraji: 601. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 116. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1541, 29.10.2019
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Miloš Klíma (Elo: 1700, 28.11.2021)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
08.01.2022 Květoslav Dvořák (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
08.01.2022 Zdeněk Indra (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
08.01.2022 Karel Schoř (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
08.01.2022 Jiří Zittner (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
05.12.2021 Dalibor Vlček (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
05.12.2021 Vlastimil Veselovský (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
05.12.2021 Jaromír Němec (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
05.12.2021 Milan Gabryš (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
28.11.2021 Jan Minstr (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.11.2021 Marek Feith (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
28.11.2021 Roman Minster (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
28.11.2021 Miloš Klíma (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
14.11.2021 Petr Slezák (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
14.11.2021 Tomáš Trávníček (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
14.11.2021 Milan Žilka (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
14.11.2021 Ladislav Dvořák (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
01.11.2021 Jaroslav Tichý (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
01.11.2021 Pavel Široký (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
01.11.2021 Milan Staněk (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
01.11.2021 Jiří Stix (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
27.10.2021 Pavel Široký (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
27.10.2021 Jaroslav Tichý (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
27.10.2021 Milan Staněk (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
27.10.2021 Jiří Stix (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
24.10.2021 Zdeněk Krupica (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
24.10.2021 Tomáš Kolegar st. (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
24.10.2021 Oldřich Škarda (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
24.10.2021 Vít Odložilík (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
16.10.2021 Libor Černý (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
16.10.2021 Jan Kukla (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
16.10.2021 Pavel Vašulka (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
16.10.2021 Jiří Sekanina (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
10.10.2021 Jaroslav Vaněk (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
10.10.2021 Petr Horák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
10.10.2021 Ondřej Novák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
10.10.2021 Viktor Vaverka (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
24.09.2021 Zdeněk Indra (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
24.09.2021 Květoslav Dvořák (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
24.09.2021 Jiří Zittner (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
24.09.2021 Karel Schoř (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1706)

DIVM 0:2, K1A 11:7, K2A 25:4

Jaroslav TICHÝ (ELO 1351)

OP 1 9:21, OP 2. 5:18, OP 3. 0:0, K2A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1649)

K1A 0:0, K2A 10:4, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří STIX (ELO 1459)

K2A 0:0, OP 1 23:32

Josef PAVLIŠ (ELO 1339)

OP 1 1:1, OP 2. 17:34, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Lubomír NETOLIČKA (ELO 1597)

DIVM 0:0, K1A 3:3, K2A 11:10

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1452)

K2A 0:0, OP 1 16:31

Milan STANĚK (ELO 1422)

K2A 0:0, OP 1 14:29, OP 2. 13:15

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1620)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1486)

K2A 0:0, OP 2. 24:15

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1495)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 28:30

Tomáš STRIEGLER (ELO 1552)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 25:19

Vladimir TELITSYN (ELO 1479)

K1A 0:0, K2A 7:19, OP 1 0:0

Další hráči týmu MK Řeznovice E

Adam RADKOVSKÝ (ELO 1426)

OP 1 16:8, OP 2. 0:0, OP 3. 21:11

Daniel POP (ELO 1214)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 19:22

Jan ARTIM (ELO 1057)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 9:16

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1649)

K1A 0:0, K2A 10:4, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří TOVÁREK (ELO 1352)

OP 1 6:30, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Karel PETRŽILKA (ELO 1235)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 1:7

Libor UHLIAR (ELO 1434)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 28:22

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1439)

K2A 0:0, OP 1 14:33, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1452)

K2A 0:0, OP 1 16:31

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1620)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer