Jaroslav NUNVÁŘ

Jaroslav NUNVÁŘ

Datum narození: 7. 1. 1960
Týmy: MK Řeznovice C, MK Řeznovice E
ELO: 1475
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 4672.
Pořadí v kraji: 633. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 117. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1541, 29.10.2019
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Miloš Klíma (Elo: 1700, 28.11.2021)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
13.03.2022 Jaromír Němec (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
13.03.2022 Vlastimil Veselovský (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
13.03.2022 Milan Gabryš (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
13.03.2022 Ivan Koláček (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
06.03.2022 Daniel Dedek (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
06.03.2022 Tomáš Chytka (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
06.03.2022 Jan Minstr (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
06.03.2022 Roman Minster (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
27.02.2022 Pavel Kousal (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
27.02.2022 Jiří Procházka (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
27.02.2022 Michal Kousal (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
27.02.2022 Antonín Neužil (Tvarožná „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
19.02.2022 Tomáš Trávníček (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
19.02.2022 Petr Slezák (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
19.02.2022 Milan Žilka (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
19.02.2022 Radek Vitovský (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
05.02.2022 Miroslav Kočka (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
05.02.2022 Milan Štourač (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
05.02.2022 Tomáš Meluzín (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
05.02.2022 Kamil Hrádek (S.Kuřim „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
28.01.2022 Oldřich Škarda (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
28.01.2022 Vít Odložilík (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
28.01.2022 Tomáš Kolegar st. (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
28.01.2022 Aleš Karban (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
26.01.2022 Jiří Sekanina (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
26.01.2022 Libor Černý (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
26.01.2022 Pavel Vašulka (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
26.01.2022 Jan Kukla (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
23.01.2022 Viktor Vaverka (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
23.01.2022 Petr Horák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
23.01.2022 Jaroslav Vaněk (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
23.01.2022 Ondřej Novák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
16.01.2022 Stanislav Koudelka (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
16.01.2022 Jakub Skrutek (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
16.01.2022 Pavel Pirochta (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
16.01.2022 Miloš Šimerle (Oslavany „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
08.01.2022 Květoslav Dvořák (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
08.01.2022 Zdeněk Indra (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
08.01.2022 Karel Schoř (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
08.01.2022 Jiří Zittner (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
05.12.2021 Dalibor Vlček (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
05.12.2021 Vlastimil Veselovský (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
05.12.2021 Jaromír Němec (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
05.12.2021 Milan Gabryš (M.Knínice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
28.11.2021 Jan Minstr (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
28.11.2021 Marek Feith (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
28.11.2021 Roman Minster (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
28.11.2021 Miloš Klíma (Ivančice „B“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
14.11.2021 Petr Slezák (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
14.11.2021 Tomáš Trávníček (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
14.11.2021 Milan Žilka (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
14.11.2021 Ladislav Dvořák (Ostopovice „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
01.11.2021 Jaroslav Tichý (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
01.11.2021 Pavel Široký (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
01.11.2021 Milan Staněk (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
01.11.2021 Jiří Stix (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
27.10.2021 Pavel Široký (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
27.10.2021 Jaroslav Tichý (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
27.10.2021 Milan Staněk (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
27.10.2021 Jiří Stix (Řeznovice „D“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
24.10.2021 Zdeněk Krupica (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
24.10.2021 Tomáš Kolegar st. (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
24.10.2021 Oldřich Škarda (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:0
24.10.2021 Vít Odložilík (Hrušovany „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
16.10.2021 Libor Černý (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
16.10.2021 Jan Kukla (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 3:1
16.10.2021 Pavel Vašulka (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
16.10.2021 Jiří Sekanina (Rebešovice „C“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
10.10.2021 Jaroslav Vaněk (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 3:2
10.10.2021 Petr Horák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
10.10.2021 Ondřej Novák (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
10.10.2021 Viktor Vaverka (Ořechov „A“) Okresní přebor 1. třídy 1:3
24.09.2021 Zdeněk Indra (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3
24.09.2021 Květoslav Dvořák (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
24.09.2021 Jiří Zittner (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 0:3
24.09.2021 Karel Schoř (N.Bránice „A“) Okresní přebor 1. třídy 2:3

Další hráči týmu MK Řeznovice C

Adam LUSTIG (ELO 1717)

DIVM 8:12, K1A 12:11, K2A 37:5

Jaroslav TICHÝ (ELO 1298)

OP 1 10:24, OP 2. 7:37, OP 3. 3:1, K2A 0:0

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1646)

K1A 0:0, K2A 19:11, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří STIX (ELO 1460)

K2A 0:0, OP 1 30:41

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Libor UHLIAR (ELO 1481)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 50:31

Martin FUČÍK (ELO 1403)

K2A 0:0

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1469)

K2A 0:0, OP 1 29:44

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Pavel KUCHAŘÍK (ELO 1509)

K2A 0:0, OP 2. 41:20

Pavel ŠIROKÝ (ELO 1451)

K1A 0:0, K2A 3:2, OP 1 37:49

Tomáš STRIEGLER (ELO 1559)

K1A 0:0, K2A 0:0, OP 1 39:29

Vladimir TELITSYN (ELO 1438)

K1A 0:0, K2A 11:31, OP 1 2:6

Další hráči týmu MK Řeznovice E

Daniel POP (ELO 1275)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 35:40

Jan ARTIM (ELO 1146)

OP 1 0:0, OP 2. 1:3, OP 3. 18:38

Jindřich JEDLIČKA (ELO 1646)

K1A 0:0, K2A 19:11, DIVM 0:0, OP 1 6:2

Jiří TOVÁREK (ELO 1345)

OP 1 12:51, OP 2. 0:0, OP 3. 2:2

Karel PETRŽILKA (ELO 1241)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 3:9

Libor UHLIAR (ELO 1481)

K2A 0:0, OP 1 0:0, OP 2. 50:31

Michal MAKOVICKÝ (ELO 1444)

K2A 0:0, OP 1 25:49, OP 2. 0:0

Milan HALAČKA (ELO 1469)

K2A 0:0, OP 1 29:44

Pavel BRZKOVSKÝ (ELO 1619)

K2A 0:0, OP 1 4:3

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer