David PYROCHTA

David PYROCHTA

Datum narození: 18. 5. 2000
Týmy: MK Řeznovice H, MK Řeznovice I
ELO: 1052
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 13143.
Pořadí v kraji: 1643. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 295. v Brno - venkov

Nejvyšší dosažené ELO: 1117, 3.2.2019
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Zdeněk Rotrekl (Elo: 1260, 13.1.2019)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
05.03.2022 Richard Sehnal (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 3:0
05.03.2022 Lukáš Vojanec (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 3:0
05.03.2022 Aleš Sehnal (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 3:2
05.03.2022 Jan Raus (SK Kuřim „C“) Okresní soutěž 2:3
26.02.2022 Jakub Červinka (Lomnička „C“) Okresní soutěž 1:3
26.02.2022 Tomáš Hrabec (Lomnička „C“) Okresní soutěž 2:3
26.02.2022 David Zeman (Lomnička „C“) Okresní soutěž 3:1
26.02.2022 Radim Klouda (Lomnička „C“) Okresní soutěž 3:0
20.02.2022 Lukáš Hudec (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:0
20.02.2022 Vít Ostřížek (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:0
20.02.2022 Tomáš Hudec (Syrovice „B“) Okresní soutěž 3:0
20.02.2022 Oldřich Spáčil (Syrovice „B“) Okresní soutěž 2:3
13.02.2022 Ondřej Svoboda (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 0:3
13.02.2022 Jan Kulíšek (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 3:1
13.02.2022 Michal Bíla (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 3:2
13.02.2022 Vitězslav Čermák (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 1:3
06.02.2022 Pavel Vašulka (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 0:3
06.02.2022 Jan Šenkýř (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 0:3
06.02.2022 Aleš Pop (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:0
05.02.2022 Michal Kačur st. (Ořechov „C“) Okresní soutěž 3:0
05.02.2022 Zdeněk Nesrsta (Ořechov „C“) Okresní soutěž 0:3
05.02.2022 Michal Kačur ml. (Ořechov „C“) Okresní soutěž 2:3
05.02.2022 Adam Smejkal (Ořechov „C“) Okresní soutěž 3:2
30.01.2022 Tomáš Pirožek (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 3:0
30.01.2022 David Pirožek (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 2:3
30.01.2022 Petr Pirožek (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 3:0
30.01.2022 Jiří Přidal (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 3:0
23.01.2022 Pavel Hanuš (Syrovice „A“) Okresní soutěž 0:3
23.01.2022 Martin Jan (Syrovice „A“) Okresní soutěž 3:0
23.01.2022 Adam Zabloudil (Syrovice „A“) Okresní soutěž 3:0
23.01.2022 Pavlína Jouklová (Syrovice „A“) Okresní soutěž 0:3
15.01.2022 Martin Toman (Střelice „B“) Okresní soutěž 1:3
15.01.2022 Jiří Mazal (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:0
15.01.2022 Petr Kučera (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:0
15.01.2022 Jaroslav Brückner (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:1
09.01.2022 Jiří Haška (Mělčany) Okresní soutěž 3:1
09.01.2022 Pavel Vašek (Mělčany) Okresní soutěž 3:1
09.01.2022 Martin ČECH (Mělčany) Okresní soutěž 3:0
09.01.2022 Jiří Hron (Mělčany) Okresní soutěž 0:3
31.10.2021 Michal Bíla (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 3:2
31.10.2021 Bohumír Munduch (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 3:2
31.10.2021 Vitězslav Čermák (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 1:3
31.10.2021 Ondřej Svoboda (N.Bránice „C“) Okresní soutěž 2:3
24.10.2021 Šimon Pavelec (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:0
24.10.2021 Monika Zemachová (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:2
24.10.2021 Lukáš Burda (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:0
24.10.2021 Aleš Pop (Rebešovice „D“) Okresní soutěž 3:0
17.10.2021 Zdeněk Nesrsta (Ořechov „C“) Okresní soutěž 1:3
17.10.2021 Michal Kačur st. (Ořechov „C“) Okresní soutěž 3:1
17.10.2021 Ladislav Vaněk (Ořechov „C“) Okresní soutěž 3:0
17.10.2021 Michal Kačur ml. (Ořechov „C“) Okresní soutěž 0:3
16.10.2021 David Pirožek (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 3:0
16.10.2021 Radim Karban (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 3:0
16.10.2021 Jiří Přidal (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 3:1
16.10.2021 Petr Pirožek (Hrušovany „C“) Okresní soutěž 3:0
14.10.2021 Josef Kolínek (Kanice) Okresní přebor 3. třídy 0:3
10.10.2021 Martin Jan (Syrovice „A“) Okresní soutěž 3:0
10.10.2021 Pavel Hanuš (Syrovice „A“) Okresní soutěž 0:3
10.10.2021 Pavlína Jouklová (Syrovice „A“) Okresní soutěž 1:3
10.10.2021 Adam Zabloudil (Syrovice „A“) Okresní soutěž 3:0
03.10.2021 Petr Kučera (Střelice „B“) Okresní soutěž 2:3
03.10.2021 Martin Toman (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:0
03.10.2021 Jiří Mazal (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:0
03.10.2021 Petr Arnošt (Střelice „B“) Okresní soutěž 3:0
26.09.2021 Jiří Haška (Mělčany) Okresní soutěž 3:1
26.09.2021 Roman Matuška (Mělčany) Okresní soutěž 3:1
26.09.2021 Jiří Hron (Mělčany) Okresní soutěž 1:3
26.09.2021 Petr Hron (Mělčany) Okresní soutěž 3:0

Další hráči týmu MK Řeznovice H

Josef PAVLIŠ (ELO 1353)

OP 1 4:5, OP 2. 28:47, K2A 0:0, OP 3. 0:0

Lubomír PYROCHTA (ELO 0910)

OP 3. 0:0, OS 32:37

Marcel SEMRÁD (ELO 0849)

OP 3. 0:0, OS 17:24

Marek HÁJEK (ELO 1490)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 75:10

Pavel AUBRECHT (ELO 1290)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1247)

OP 2. 0:0, OP 3. 23:20, OS 50:9

Tomáš MISSBACH (ELO 1325)

OP 1 0:0, OP 2. 2:2, OP 3. 45:35

Vladimír KROUTIL (ELO 1333)

OP 1 0:0, OP 2. 0:0, OP 3. 46:33

Další hráči týmu MK Řeznovice I

Aleš DOUPOVEC (ELO 0924)

OS 1:3

Aleš NOVÁK (ELO 1170)

OP 3. 0:0, OS 0:0

Břetislav KUČERA (ELO 0841)

OS 0:0

Ilja POKORNÝ (ELO 0956)

OS 0:0

Josef KOLOUCH (ELO 0751)

OS 0:0

Libor BILAN (ELO 1188)

OS 0:0

Lubomír PYROCHTA (ELO 0910)

OP 3. 0:0, OS 32:37

Marcel SEMRÁD (ELO 0849)

OP 3. 0:0, OS 17:24

Pavel AUBRECHT (ELO 1290)

OP 2. 0:0, OP 3. 22:29, OP 1 0:0, OS 5:1

Tomáš MAKOVICKÝ (ELO 1247)

OP 2. 0:0, OP 3. 23:20, OS 50:9

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer