Bernadett BÁLINT

Bernadett BÁLINT

Datum narození: 15. 2. 1996
Týmy: TT Moravský Krumlov, TT Moravský Krumlov B
ELO: 2002
Ostatní: Facebook, ELOST

Statistiky

Pořadí v ČR: 148.
Pořadí v kraji: 16. v Jihomoravský
Pořadí v okrese: 1. v Znojmo

Nejvyšší dosažené ELO: 2002, 21.5.2022
Nejlépe hodnocený poražený soupeř:

Natalia Partyka (Elo: 2143, 21.5.2022)


Zápasy v aktuální sezoně

Datum Jméno soupeře Soutěž Výsledek
21.05.2022 Markéta Ševčíková (SKST PLUS Hodonín A) Extraliga žen 3:0
21.05.2022 Natalia Partyka (SKST PLUS Hodonín A) Extraliga žen 3:0
21.05.2022 Karin Grofová (SKST PLUS Hodonín A) Extraliga žen 2:3
13.05.2022 Natalia Partyka (SKST PLUS Hodonín A) Extraliga žen 1:3
13.05.2022 Markéta Ševčíková (SKST PLUS Hodonín A) Extraliga žen 3:1
29.04.2022 Gabriela Štěpánová (SKST Charvát Havířov) Extraliga žen 3:0
29.04.2022 Klára Hrabicová (SKST Charvát Havířov) Extraliga žen 3:0
29.04.2022 Kristýna Štefcová (SKST Charvát Havířov) Extraliga žen 0:3
22.04.2022 Gabriela Štěpánová (SKST Charvát Havířov) Extraliga žen 3:1
22.04.2022 Kristýna Štefcová (SKST Charvát Havířov) Extraliga žen 3:2
08.04.2022 Lenka Glücková (TJ Ostrava KST) Extraliga žen 3:0
08.04.2022 Ema Labošová (TJ Ostrava KST) Extraliga žen 3:2
01.04.2022 Monika Vybíralová (TJ Ostrava KST) Extraliga žen 3:0
01.04.2022 Ema Labošová (TJ Ostrava KST) Extraliga žen 3:1
01.04.2022 Tamara Tomanová (TJ Ostrava KST) Extraliga žen 1:3
12.03.2022 Eliška Koďousková (SK Dobré A) Extraliga žen 3:0
12.03.2022 Zdena Blašková (SK Dobré A) Extraliga žen 1:3
12.03.2022 Konstantina Paridi (SK Dobré A) Extraliga žen 2:3
11.03.2022 Olesia Stakhova (SVS Hradec Králové A) Extraliga žen 3:1
11.03.2022 Tereza Bártová (SVS Hradec Králové A) Extraliga žen 3:0
11.03.2022 Hana Kubátová (SVS Hradec Králové A) Extraliga žen 1:3
18.02.2022 Ema Labošová (TJ Ostrava KST) Extraliga žen 3:0
18.02.2022 Tereza Pytlíková (TJ Ostrava KST) Extraliga žen 3:0
12.02.2022 Markéta Ševčíková (SKST PLUS Hodonín A) Extraliga žen 3:0
12.02.2022 Simona Holubová (SKST PLUS Hodonín A) Extraliga žen 3:0
12.02.2022 Natalia Partyka (SKST PLUS Hodonín A) Extraliga žen 2:3
11.02.2022 Veronika Kmeťová (SKST PLUS Hodonín B) Extraliga žen 3:1
11.02.2022 Rebeka Žižkovská (SKST PLUS Hodonín B) Extraliga žen 3:0
29.01.2022 Gabriela Štěpánová (SKST Charvát Havířov) Extraliga žen 3:0
29.01.2022 Klára Hrabicová (SKST Charvát Havířov) Extraliga žen 3:1
29.01.2022 Kristýna Mikulcová (MH stolní tenis Ostrava) Extraliga žen 3:2
29.01.2022 Simona Šlehobrová (MH stolní tenis Ostrava) Extraliga žen 3:0
29.01.2022 Barbora Kapounová (MH stolní tenis Ostrava) Extraliga žen 3:2
15.01.2022 Sára Šíblová (SKST PLUS Hodonín C) Extraliga žen 3:0
15.01.2022 Klára Ševčíková (SKST PLUS Hodonín C) Extraliga žen 3:1
14.01.2022 Aneta Širučková (MSK Břeclav A) Extraliga žen 3:0
14.01.2022 Maja Miklaszewska (MSK Břeclav A) Extraliga žen 3:2
07.12.2021 Karolína Novohradská (KST A. Eberle Blansko A) 1.liga žen sk.B 3:0
07.12.2021 Karla Trávníčková (KST A. Eberle Blansko A) 1.liga žen sk.B 3:0
07.12.2021 Veronika Ševčíková (KST A. Eberle Blansko A) 1.liga žen sk.B 3:0
27.11.2021 Kateřina Ducháčová (SVS Hradec Králové B) 1.liga žen sk.B 3:0
27.11.2021 Adéla Zoubková (SVS Hradec Králové B) 1.liga žen sk.B 3:2
27.11.2021 Terezie Sazimová (SVS Hradec Králové B) 1.liga žen sk.B 3:0
27.11.2021 Tereza Kovaříčková (SK Dobré B) 1.liga žen sk.B 3:0
27.11.2021 Adéla Sazimová (SK Dobré B) 1.liga žen sk.B 3:1
27.11.2021 Vendula Šichanová (SK Dobré B) 1.liga žen sk.B 3:0
13.11.2021 Lucie Juchelková (SKST Havířov B) 1.liga žen sk.B 3:1
13.11.2021 Nela Hanáková (SKST Havířov B) 1.liga žen sk.B 3:2
13.11.2021 Magdaléna Ščibraniová (SKST Havířov B) 1.liga žen sk.B 3:0
12.11.2021 Aneta Bošinová (SKST Vlašim A) Extraliga žen 3:1
12.11.2021 Veronika Poláková ml. (SKST Vlašim A) Extraliga žen 3:0
12.11.2021 Kristýna Pěnkavová (SKST Vlašim A) Extraliga žen 3:0
30.10.2021 Markéta Ševčíková (SKST PLUS Hodonín A) Extraliga žen 0:3
30.10.2021 Qian Yang (SKST PLUS Hodonín A) Extraliga žen 3:1
30.10.2021 Natalia Partyka (SKST PLUS Hodonín A) Extraliga žen 2:3
29.10.2021 Rebeka Žižkovská (SKST PLUS Hodonín B) Extraliga žen 3:0
29.10.2021 Monika Pařízková (SKST PLUS Hodonín B) Extraliga žen 3:0
24.10.2021 Simona Šlehobrová (MH stolní tenis Ostrava) Extraliga žen 3:1
24.10.2021 Barbora Kapounová (MH stolní tenis Ostrava) Extraliga žen 3:2
24.10.2021 Kristýna Mikulcová (MH stolní tenis Ostrava) Extraliga žen 3:1
23.10.2021 Nela Hanáková (SKST Charvát Havířov) Extraliga žen 3:0
23.10.2021 Gabriela Štěpánová (SKST Charvát Havířov) Extraliga žen 3:1
23.10.2021 Ema Labošová (TJ Ostrava KST) Extraliga žen 3:1
23.10.2021 Kristýna Bajgerová (TJ Ostrava KST) Extraliga žen 3:0
23.10.2021 Tamara Tomanová (TJ Ostrava KST) Extraliga žen 2:3
15.10.2021 Konstantina Paridi (SK Dobré A) Extraliga žen 3:1
15.10.2021 Zdena Blašková (SK Dobré A) Extraliga žen 1:3
15.10.2021 Eliška Koďousková (SK Dobré A) Extraliga žen 3:0
02.10.2021 Klára Ševčíková (SKST PLUS Hodonín C) Extraliga žen 3:2
02.10.2021 Karolína Šprtová (SKST PLUS Hodonín C) Extraliga žen 3:0
02.10.2021 Kristýna Šebková (TTC MS Brno A) 1.liga žen sk.B 3:0
02.10.2021 Michaela Viktorínová (TTC MS Brno A) 1.liga žen sk.B 3:0
02.10.2021 Tereza Pytlíková (HB Ostrov H.Brod A) 1.liga žen sk.B 3:2
02.10.2021 Anna Stránská (HB Ostrov H.Brod A) 1.liga žen sk.B 3:0
02.10.2021 Iva Gallerachová (HB Ostrov H.Brod A) 1.liga žen sk.B 3:0
01.10.2021 Lucie Masopustová (MSK Břeclav A) Extraliga žen 3:0
01.10.2021 Daša Šinkarová (MSK Břeclav A) Extraliga žen 3:0
19.09.2021 Olesia Stakhova (SVS Hradec Králové A) Extraliga žen 2:3
19.09.2021 Hana Kubátová (SVS Hradec Králové A) Extraliga žen 1:3
19.09.2021 Tereza Bártová (SVS Hradec Králové A) Extraliga žen 0:3
16.09.2021 Tereza Lošťáková (SF SKK El Niňo Praha) Extraliga žen 3:0
16.09.2021 Helena Sommerová (SF SKK El Niňo Praha) Extraliga žen 3:1
03.09.2021 Martina Nováková (SKP Sever Ústí nad Labem) Extraliga žen 3:0
03.09.2021 Kristýna Kacálková (SKP Sever Ústí nad Labem) Extraliga žen 3:0

Další hráči týmu TT Moravský Krumlov

Další hráči týmu TT Moravský Krumlov B

Partneři

Veškerá práva vyhrazena © 2022 Web zpracoval Jan Polzer